با تایید اعضای شورای شهر و حکم استاندار؛ دکتر عبدالرضا سلیمانی رسما شهردار املش شد

 

بازباران خبر – سرویس گزارش: طی مراسمی باحضور دکتر خداداد قنبرزاده، مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری گیلان، فرماندار ، امام جمعه ، دادستان ، مدیران ادارات و نهادها ، کارکنان شهرداری و جمعی از مردم  شهردار جدید املش رسماً معارفه شد.
در این مراسم دکتر سلیمانی شهردار جدید املش  با اشاره به فرمایش  امام علی (ع) مبنی بر اینکه« هر آنچه را که برای خود می‌پسندید برای دیگران هم بپسندید » گفت: اگر هرکسی  مصداق و مفهوم این  حدیث گرانقدر را  سرلوحه کار و زندگی اش قرار دهد، یقینا جامعه  به سوی پیشرفت و تعالی رهنمون خواهد شد .
وی خاطرنشان کرد: مصداق عینی این حدیث شریف برای مدیران شهری و در حوزه عمرانی این است که همه ی مناطق و محله ها  به یک تناسب از عمران و آبادانی برخوردار شوند.
شهردار جدید املش که دارای مدرک  دکترای معماری و شهرسازی است سابقه درخشانی در مدیریت شهری  شهرهایی  همچون بندر کیاشهر و آستانه اشرفیه را در کارنامه خود داراست  و به مدیر میدانی ، مردمی و جهادی  شهره است به مردم املش قول داد که از تمام توان مدیریتی اش در راستای پیشبرد اهداف عمرانی شهرداری و شهر املش با همکاری و تعامل اعضای شورای شهر، مسوولان استانی و شهرستانی قدم بردارد.
مهندس محمد ذکری نماینده مردم شهر املش در شورای اسلامی شهر با تکریم از خدمات و زحمات مهندس انوش عبداله پور املشی در کسوت سرپرست شهرداری املش گفت: شهرداری بعنوان سازمانی که سرو کارش با مردم است باید روحیه خدمتگزاری و اخلاص بیشتری نسبت به جاهای دیگر داشته باشد.
سخنگوی شورای شهر املش اظهار داشت : نگاه عدالت گستر به محله ها و حفظ هویت شهر از خواسته های شورا اسلامی  بوده و انتظاری که مردم و شورا اسلامی از شهردار و مجموعه شهرداری دارند تسهیل و تسریع کار ، تکریم و اعتماد سازی است که جز شاخص های اصلی محسوب میشود و باید به آن توجه ویژه شود ، شهرداری بعنوان سازمانی که سرو کارش با مردم است باید روحیه خدمتگزاری و اخلاص بیشتری نسبت به جاهای دیگر داشته باشد، لذا  بنده و همکارانم در شورای اسلامی اعلام می کنیم که با توکل بر خدا از هیچ کوششی در همکاری با اقای دکتر سلیمانی شهردار املش در به ثمر رساندن اهدافشان که باعث رشد و تعالی و بهبود وضعیت شهرمان است دریغ نکنیم.

گزارش: سحر مسافر

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=35569

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: