رئیس کل دادگستری استان در شهرستان فومن: 

باید در راستای تحکیم بنیان خانواده راهکارهای جدی اندیشیده شود

 

باز باران خبر/ رئیس کل دادگستری استان گیلان به همراه تعدادی از معاونین قضایی از محاکم قضایی شهرستان فومن بازدید کرد و در نشستی با حضور مسئولان این شهرستان حضور یافت.

به گزارش روابط عمومی دادگستری گیلان، حجت الاسلام و المسلمین اسماعیل صادقی نیارکی رئیس کل دادگستری استان گیلان به همراه تعدادی از معاونین قضایی از محاکم قضایی شهرستان فومن بازدید کرد و در نشستی با حضور مسئولان این شهرستان حضور یافت.

حجت الاسلام و المسلمین اسماعیل صادقی نیارکی رئیس کل دادگستری استان گیلان با اشاره به اینکه مسئولان شهرستان فومن باید مشکلات و معضلات این منطقه را اولویت بندی کنند اظهار داشت: مدیران باید پس از مشخص شدن اولویت ها و وظایف سازمانها، به وظایف خود عمل نمایند.

 

وی با تاکید بر لزوم کار فرهنگی و جهادی تصریح کرد: متاسفانه با وجود نهادهای متعدد فرهنگی شاهد اقدامات شاخص و ویژه ای در استان نیستیم.

رئیس شورای قضایی استان طلاق را یکی از مهم ترین معضلات شهرستان دانست و افزود: طلاق از منفورترین حلال های الهی است و باید در راستای تحکیم بنیان خانواده راهکارهای جدی اندیشیده شود.

 

این مقام ارشد قضایی تعامل سازنده و همدلی و همکاری اعضای شورای تامین و دستگاه قضایی در شهرستان ها را گامی در راستای خدمت رسانی و حل مشکلات مردم برشمرد و از زحمات تمامی مسئولان و مدیران شهرستان فومن قدردانی نمود.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=33175

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: