اقدام به تخریب ساختمان های مانع پروژه کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خمام به دنبال بازدید رئیس کل دادگستری استان گیلان

 

باز باران خبر/دادستان عمومی و انقلاب شهرستان خمام از شروع به تخریب بنای مانع پروژه کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خمام به دنبال بازدید رئیس کل دادگستری استان از این شهرستان خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی دادگستری کل استان گیلان، حامد اصیلی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان خمام از شروع به تخریب بنای مانع پروژه کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خمام به دنبال بازدید رئیس کل دادگستری استان از این شهرستان خبر داد.

 

حامد اصیلی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان خمام با اشاره به بازدید رئیس کل دادگستری استان از این شهرستان در روزهای گذشته اظهار داشت: به دلیل جانمایی ناصحیح مغازه های تجاری توسط شهرداری خمام در پیاده رو مشرف به ساختمان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، بهره برداری از این مجتمع فرهنگی مدت ها به تاخیر افتاده بود.

 

وی با بیان اینکه رئیس کل دادگستری استان دستور تخریب ابنیه شهرداری را صادر کرد افزود: شهرداری خمام ضمن تمکین دستورات قضایی، راسا شروع به تخریب ۸ واحد سازه را آغاز نموده و ظرف مدت ۵ روز معبر کانون پرورش و فکری را پاکسازی کرده تا مقدمات بهره برداری از این مجتمع فرهنگی برای شهروندان مهیا گردد.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=36125

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: