افتتاح تصفیه خانه شیرابه زباله سراوان در هفته دولت

فرماندار رشت از افتتاح و راه اندازی پروژه تصفیه خانه شیرابه زباله سراوان به عنوان یکی از مهمترین پروژه های استانی در هفته دولت خبر داد.

به گزارش باز باران خبر و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان رشت؛ مهندس علی فتح اللهی در نشست پیگیری آخرین اقدامات جهت بهره برداری از تصفیه خانه شیرابه زباله سراوان که با حضور شهردار رشت و پیمانکار این پروژه انجام شد با تاکید بر اهمیت تکمیل و بهره برداری این پروژه، اظهار داشت: با توجه به برنامه زمانبندی تدوین شده جهت آخرین اقدامات تکمیلی پروژه تصفیه خانه شیرابه زباله سراوان، این پروژه به عنوان یکی از مهمترین پروژه های  استان گیلان در هفته دولت پیش رو به بهره برداری خواهد رسید.

وی با اشاره به معضلات و مسائل زیست محیطی و اجتماعی سایت زباله سراوان، گفت: با افتتاح این پروژه بخشی از مشکلات و تبعات منفی سایت زباله سراوان رفع خواهد شد.

فرماندار رشت با اشاره به دیگراقدامات صورت پذیرفته جهت راه اندازی خطوط جدید کارخانه کودآلی و احداث پروژه زباله سوز رشت، ابراز امیدواری کرد: با بهره برداری از این دو پروژه مهم نیز، قسمت عمده ای مشکلات سایت زباله سراوان مرتفع شود.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=12125

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: