اصحاب رسانه برای دفاع از حیثیت فرهنگی خود به استقلال حرفه‌ای نیازمندند

اصحاب رسانه برای دفاع از حیثیت فرهنگی خود به استقلال حرفه‌ای نیازمندند

باز باران خبر/ رئیس سازمان بسیج رسانه گیلان با تأکید بر اینکه خبرنگاران و اصحاب رسانه برای ادامه کار حرفه‌ای خود به استقلال و امنیت کار نیاز دارند، گفت: اصحاب رسانه و خبرنگاران برای دفاع از کیان و حیثیت فرهنگی خود به استقلال حرفه‌ای نیازمند هستند.

به گزارش باز باران خبر و به نقل از فارس، مهدی پارسا در مراسم اختتامیه ششمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر گیلان در منطقه آزاد انزلی با بیان اینکه افق مطبوعات و رسانه‌های کشور، توسعه، پیگیری و توسعه اسلامی است، اظهار کرد: همه ما بر این باور هستیم که رسانه‌ها در قبال فرهنگ هنجارها و باورهای عمومی مسؤولیت دارند و برای ایفای این نقش باید از حیثیت فرهنگی خویش صیانت کنند.

وی با بیان اینکه جشنواره ابوذر این فرصت را در اختیار رسانه‌های جبهه انقلاب قرار داده تا به تولید محتوا و آثار مناسب بپردازند، گفت: روح کار رسانه‌ای در نظام جمهوری اسلامی دعوت به صلح، تفاهم و محبت انسان‌ها به یکدیگر و دمیدن روح امیدآفرینی در بین جامعه است.

رئیس سازمان بسیج رسانه گیلان با بیان اینکه رسانه‌ها در طول دوره کرونا تلاش کردند با انتشار اخبار و گزارش‌های امیدآفرین شادی را در دل مردم شکوفا کند، افزود: متأسفانه رسانه‌های استان خود علاوه بر اینکه در بین جامعه امیدآفرین هستند ولی خود امید چندانی به آینده کاری خود ندارند و لازم است برای این قشر زحمتکش نگاه ویژه‌ای شود.

پارسا با تأکید بر اینکه خبرنگاران و اصحاب رسانه برای ادامه کار حرفه‌ای خود به استقلال و امنیت کار نیاز دارند، تصریح کرد: اصحاب رسانه و خبرنگاران برای دفاع از کیان و حیثیت فرهنگی خود به استقلال حرفه‌ای نیازمند هستند و این استقلال حرفه‌ای نیز درگرو ایجاد اطمینان شغلی برای خبرنگاران در ایفای نقش حساس آن‌ها است.

وی با بیان اینکه در جشنواره امسال یک هزار و ۳۸۶ اثر برای جشنواره ارسال شد که با رشد ۲۰ درصدی نسبت به سال قبل همراه بود، گفت: از این تعداد آثار ۸۰۰ آثار به مرحله داوری راه یافت که نشان‌دهنده کیفیت و کار حرفه‌ای خبرنگاران و رسانه‌های استان است.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=17713

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: