احداث مسیر برگشت آزادراه رشت از داخل شهر رودبار قطعی شد

فرماندار شهرستان رودبار گفت: احداث و عبور مسیر برگشت باقیمانده آزادراه رشت – قزوین از داخل شهر رودبار، قطعی شده است.

به گزارش باز باران خبر و به نقل از ایرنا؛ محمد صالح ضیایی در نشست بررسی مشکلات آزادراه رودبار – منجیل در شهر رودبار اظهار اظهار داشت: مسئولان وزارت راه و شهرسازی برای ترمیم خسارت های احداث آزاد راه در رودبار قول داده‌اند.
وی با قدردانی از زحمات و نگاه ویژه رئیس سازمان برنامه و بودجه برای تکمیل باقیمانده آزادراه گفت: احداث و عبور مسیر برگشت باقیمانده آزادراه از داخل شهر رودبار قطعی شده و همکاری و همراهی شهرستان را برای اجرای این پروژه داریم.
فرماندار رودبار افزود: معاون وزیر راه و شهرسازی در نشستی که معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گیلان و مدیران کل و مسئولان و مدیریت شهری رودبار هم شرکت داشتند، وعده ترمیم خسارت های وارده به شهر را با پیش بینی اعتبار داده است.

محمد صالح ضیایی فرماندار رودبار اوایل تیرماه جاری نیز در دیدار و نشست با جمعی از بازاریان رودبار نیز گفته بود که مسیر شمال به جنوب آزادراه رشت – قزوین از این شهرستان عبور می کند.

مدیرکل دفتر فنی، امور عمرانی، حمل و نقل و ترافیک استانداری گیلان هم با بیان اینکه پیگیری مشکلات و دغدغه‌ها وظیفه ماست، تاکید کرد: پیمانکاران نباید مدیریت شهری را زیر سوال ببرند و باید با آنان هماهنگ باشند.
ساحره میرسیدی افزود: خسارت های وارده به بناها، راه، چاه و تاسیسات که در پی احداث آزادراه و راه آهن رشت-قزوین به شهر رودبار وارد شده، توسط شهرداری احصاء و اعلام شود.
وی ادامه داد: از هم اکنون طراحی مربوط به عبور باقیمانده آزدراه از داخل شهر رودبار در مسیر شمال به جنوب صورت گیرد و به مردم اطلاع رسانی شود چراکه تقدم و تأخر اجرا، ممکن است بعضی از اقدامات را تحت تاثیر قرار دهد.

حجت الاسلام سید حسن سید محمدی امام جمعه رودبار هم در این نشست گفت: خدمت را برای مردم و در جهت رضایت آنان انجام دهیم و باید مسئولان استان گیلان به رودبار نگاه توسعه‌ای داشته باشند و پروژه‌های ملی به گونه‌ای در این شهرستان اجرا شود که کمترین خسارت متوجه رودبار گردد.

به گزارش ایرنا عملیات اجرایی آزادراه قزوین – رشت از سال ۱۳۸۳ آغاز و تا سال ۱۳۸۸ قسمت عمده آن تکمیل شد و از منتهی الیه آزادراه قزوین – زنجان تا امامزاده هاشم رشت به بهره‌برداری رسید اما ۱۱ کیلومتر از این مسیر آزادراهی بین رودبار و منجیل، باقی مانده بود. سه هزار و ۲۰۰ متر از مسیر ۱۱ کیلومتر باقی مانده آزادراه رشت – قزوین در دولت یازدهم به بهره برداری رسیده و در حاضر عملیات اجرایی هشت کیلومتر باقی مانده نیز آغاز شده است.

اوایل خردادماه امسال خیرالله خادمی معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور در جریان سفر به گیلان، با اشاره به اتمام تجهیز کارگاه و رفع مشکل معارضان، از آغاز عملیات اجرایی باقی مانده آزادراه رشت – قزوین در محدوده منجیل خبر داد.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=2555

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: