افتتاح ساختمان اداری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان فومن

افتتاح ساختمان اداری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان فومن

باز باران خبر/ در مراسمی که با حضور مهندس درفشی، معاون پشتیبانی و امور هماهنگی استان های بنیاد مسکن کشور، مهندس اکبرزاده مدیر کل بنیاد مسکن استان، مهندس محسنی، فرماندار شهرستان، حجت الاسلام نقدی امام جمعه فومن و جمعی از مدیران شهرستانی، ساختمان اداری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان فومن در اولین روز از دهه مبارک فجر، افتتاح شد.

به گزارش باز باران خبر؛ در ابتدای این مراسم، مهندس اکبرزاده مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان با تبریک چهل و دومین بهار انقلاب اسلامی در گزارشی گفت: ساختمان اداری در زمینی به مساحت ۳۱۲ مترمربع و با زیربنای ۴۸۳ متر مربع در ۳ طبقه با اعتبار ۶۶۷ میلیون تومان بنا شد.

در ادامه محسنی فرماندار شهرستان فومن با بیان این که بیش از ۶۰ روستای شهرستان نیازمند بازنگری در طرح هادی هستند، اظهار کرد: از زمان تصویب برخی از این طرح ها بیش از ۲۰ سال گذشته و با مساعدت بنیاد مسکن در این خصوص، گام موثری در پاسخ به مطالبه چندین ساله مردم این روستاها برداشته خواهد شد.

وی همچنین با اشاره به مراحل پایانی ساخت مصلای شهرستان فومن، ضمن تقدیر از معاضدت نهادها و دستگاه های مختلف به ویژه ارتش جمهوری اسلامی ایران افزود: مساعدت مسئولان در تکمیل پروژه مصلی و تجهیز آن که به مثابه پایگاه فرهنگی شهرستان است، با توجه به سابقه تاریخی و مذهبی شهرستان عالم پرور فومن، اقدامی ماندگار است.

سپس معاون پشتیبانی و امور هماهنگی استان های بنیاد مسکن کشور با بیان این که ۳۸ هزار روستای بالای ۲۰ خانوار در کشور وجود دارد، افزود: نیمی از طرح های هادی روستاهای بالای ۲۰ خانوار در کشور بازنگری شده است.

در پایان از عوامل اجرائی احداث ساختمان تقدیر بعمل آمد.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=18207

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: