۳ کتابدار گیلانی برگزیده ملی پویش ((هر کتابدار یک کتابخوان)) در کشور شدند

کتابداران کتابخانه های عمومی استان گیلان از شهرستان های بندر انزلی، ماسال و املش از میان ۱۸۹ اثر نهایی پویش «هر کتابدار یک کتابخوان» بعنوان برگزیده ملی این پویش معرفی شدند.

به گزارش باز باران خبر و به نقل از روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان، ۱۸۹ برگزیده ملی و استانی پویش «هر کتابدار یک کتابخوان» پس از بررسی و داوری از سوی نهاد کتابخانه‌های عمومی اعلام شد که ۲۴ اثر در بخش ملی و ۱۶۵ اثر نیز به عنوان برگزیدگان استانی هستند.
پویش «هر کتابدار یک کتابخوان» با هدف اشاعه فرهنگ کتابخوانی پس از تعطیلی کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور به دلیل جلوگیری از شیوع ویروس کرونا از سوی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور برگزار شد. در این پویش که کتابداران و سایر علاقه‌مندان با ارسال ویدئوهای کوتاه در پیام‌رسان سروش یک کتاب را به طور خلاصه معرفی و برای خواندن سایر علاقه‌مندان معرفی می‌کردند کتابداران استان گیلان از میان اثار ارسالی حائز کسب رتبه ملی این پویش شدند.
بر اساس اعلام دبیرخانه برگزاری نخستین جشنواره پویش «هر کتابدار یک کتابخوان» از میان ۲۴ اثر برگزیده این پویش؛

سوده رئوفی کتابدار کتابخانه عمومی شهید رجایی روستای سنگاچین در شهرستان بندرانزلی (گیلان) با کسب امتیازات لازم در رتبه بیستم

ماهره عاشقی معاف، رابط فرهنگی کتابخانه های عمومی شهرستان ماسال و کتابدار کتابخانه عمومی شهید مطهری شاندرمن رتبه بیست و یکم

و فاطمه جعفری‌پور، کتابدار کتابخانه عمومی آیت‌الله ربانی املشی شهرستان املش در رتبه بیست و دوم قرار گرفت.


گفتنی است طبق اعلام این دبیرخانه کتابداران استان گیلان در مرحله نخست داروری استانی این پویش با ارسال آثار بسیاری در رتبه چهارم کشوری قرار گرفتند.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=10626

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: