۲۹۰ میلیارد ریال تسهیلات به متقاضیان آسیب دیده از کرونا در لاهیجان پرداخت شد

باز باران‌خبر/ یونس محمودی در جلسه شورای اشتغال و سرمایه گذاری لاهیجان گفت: کارگروه اشتغال، یکی از کلیدی ترین کارگروه های شهرستان است.

وی افزود: اشتغال نقطه عطف رویکرد دولت در اصول و مبانی کاری است.

فرماندار لاهیجان با اشاره به اقدامات و تلاش دولت مردان برای تسهیل و تسریع در ایجاد اشتغال، گفت: افزایش نرخ اشتغال و بررسی عوامل کاهش دهنده نرخ بیکاری در جامعه جزو اولویت های دولت است.

محمودی گفت: این شهرستان تا پایان آذر ماه سال جاری با پرداخت حدود ۲۹۰ میلیارد ریال تسهیلات کرونایی، از نظر مبالغ پرداختی، رتبه دوم را در این زمینه در استان گیلان و پس از شهرستان رشت کسب کرده است.

وی خاطر نشان کرد: این میزان تسهیلات توسط بانک‌های عامل از محل تسهیلات کرونا برای ۱۳ رسته از واحدهای صنفی و کارگاه‌های آسیب دیده مصوب و به افراد واجد شرایط پرداخت شده است.

نماینده عالی دولت در لاهیجان ادامه داد: از ابتدای این طرح و تا پایان مهلت ثبت نام متقاضیان آسیب دیده از شرایط کرونا یک هزار و ۳۱۹ طرح با سطح اشتغال ۲ هزار و ۹۵۲ نفر از لاهیجان در سامانه “کارآ” نام نویسی کردند.

محمودی با قدردانی از همکاری دستگاه های اجرایی و بانک های عامل شهرستان ابراز امیدواری کرد: با تسریع در روند پرداخت ها، درصد تخصیص سهمیه تسهیلات به شهرستان لاهیجان افزایش یابد.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=17652

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: