یکپارچه سازی کمک های موسسات خیریه استان در قالب رزمایش مواسات

قرارگاه تحصیل منابع فرصت مناسبی را برای حمایت از اقشار آسیب پذیر جامعه ایجاد کرده است


نشست بانوان مدیران عامل موسسات خیریه استان گیلان در ارتباط با رزمایش مواسات در ماه رمضان با حضور دکتر هاجر تحریری نیک صفت مدیرعامل مجمع خیرین گیلان، مینا کرم بیجاری مسئول بسیج جامعه زنان سپاه قدس استان و مدیران عامل موسسات خیریه(بانوان) استان برگزار شد.

به گزارش باز باران خبر و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی مهربانان گیلان، در ابتدای این نشست دکتر هاجر تحریری نیک صفت مدیرعامل مجمع خیرین ضمن اشاره به برگزاری این نشست، بیان کرد: ایجاد قرارگاه تحصیل منابع فرصت مناسبی را برای حمایت از اقشار آسیب پذیر جامعه ایجاد کرده است.
یکپارچه سازی کمک های موسسات خیریه استان در قالب رزمایش مواسات
مدیرعامل مجمع خیرین گیلان با اشاره به هدف رزمایش مواسات در گیلان اظهار کرد: موسسات خیریه استان در قالب این رزمایش بصورت هماهنگ و یکپارچه کمک های مومنانه مردم نیکوکار و خیر را تهیه و جمع آوری و پس از آن با شناسایی اقشار ضعیف جامعه از طریق پایگاه های بسیج محلات این کمک ها در اختیار نیازمندان و قشرهایی که در این ایام کسب و کار خود را از دسته داده اند قرار می گیرد.
تحریری نیک صفت ضمن تقدیر از سمن ها و انجمن های خیریه گیلان افزود: موسسات خیریه همواره با همرامی مردم مومن و نیکوکار استان یاریگر اقشار ضعیف جامعه بوده و هستند، از این حیث، در رزمایش عظیم مواسات ماه مبارک رمضان نقش مهم و موثری را دارند.

بسیجیان و گروه های جهادی در جهت تحقق منویات مقام معظم رهبری عاشقانه تلاش می کنند
عضو کمیته تحصیل منابع قرارگاه رزمایش مواسات گیلان تلاش های بسیجیان را در بحران کرونا قابل تقدیر دانست و گفت: بسیجیان و گروه های جهادی در جهت تحقق منویات مقام معظم رهبری عاشقانه تلاش می کنند تا بخشی از دردها و مشکلات خانواده های نیازمند را کاهش دهند.
مدیرعامل مجمع خیرین گیلان ضمن اشاره به توزیع هدفمند کمک ها خاطرنشان کرد: با توزیع هدفمند کمک ها، می توان کمک هایی را در اختیار تمامی نیازمندان قرار داد که البته رزمایش مواسات با ظرفیت سپاه قدس و بسیج فرصت مناسبی را برای تحقق این امر ایجاد می کند.
در ادامه این نشست مینا کرم بیجاری مسئول بسیج جامعه زنان سپاه قدس استان بیان کرد: با همکاری ارزشمند موسسات خیریه استان در راستای جمع آوری کمک های مردم نوعدوست گیلانی، اقشار ضعیف استان توسط پایگاه های بسیج محلات با در دست داشتن بانک اطلاعاتی و همچنین شناسایی افراد جامعه هدف از همین طریق کمک ها با حفظ شاّنیت و منزلت اجتماعی این عزیزان به دستشان خواهد رسید.
نحوه مشارکت مردم نوعدوست گیلان در رزمایش مواسات ماه مبارک رمضان
مسئول بسیج جامعه زنان سپاه قدس استان ضمن اشاره به نحوه دریافت کمک های مردمی خاطرنشان کرد: مردم نوعدوست گیلان به مانند همیشه که همواره یار و یاور مستضعفین واقشار ضعیف جامعه بوده و هستند می توانند از طریق شماره حساب ۳۸۱۰۳۵۱۱۵۰۴۰۴۰۱ و شماره شباء IR۱۶۰۶-۳۰۳۸-۱۰۰۳-۵۱۱۵-۰۴۰۴-۰۰۰ و شماره کارت ۶۲۷۳۸۱۷۰۱۰۰۳۹۴۸۹ نزد بانک انصار بنام حوادث غیرمترقبه سازمان بسیج کمک های نقدی خود را  اهداء کنند.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=9131

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: