برای مقابله با بیماری کرونا باید با سرعت ظرفیت های جدید ایجاد شود

نماینده مردم شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی گفت: استان گیلان به توزیع عادلانه امکانات برای مقابله با ویروس کرونا نیازمند است.

به گزارش باز باران خبر، جبار کوچکی نژاد روز شنبه در نشست خبری مقابله با ویروس کرونا در رشت اظهار داشت : توزیع عادلانه  امکانات و تجهیزات برای مقابله با ویروس کرونا باید به سمت گیلان ارسال شود تا بتوانیم با این ویروس مقابله کنیم.

وی با بیان اینکه بر اساس واقعیت ها بیماری کرونا در گیلان سیر صعودی دارد، افزود : برای مقابله با بیماری کرونا باید با سرعت ظرفیت های جدید ایجاد شود در غیراینصورت برای مقابله با این ویروس می مانیم و شرمنده مردم می شویم.

نماینده مردم شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: دوشنبه هفته جاری جلسه ای را با مجلس خواهیم داشت به رئیس مجلس تاکید کردیم تا وزرای مربوطه در جلسه حضور داشته باشند تا مسایلی که در گیلان می گذرد مطرح کنیم و پاسخ های لازم را بگیریم .

وی با تاکید بر ضرورت همکاری بیش از پیش بخشداران برای مقابله با ویروس کرونا خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه بخش های شهرستان رشت آنچنان درگیر بیماری کرونا نشده اند،  این مهم فرصتی برای بخشداران است تا بیماری را در بخش ها به حداقل برسانند.

کوچکی نژاد با بیان اینکه دهیاران و شورای اسلامی در روستاها باید فعالانه پای کار باشند، بیان داشت: با توجه به فرارسیدن فصل کشاورزی و فعال شدن کشاورزان برای کشت ضروری است تا هشدارهای مراقبتی به کشاورزان ارائه شود.

وی اظهار داشت: واقعیت ها را باید به مردم بگویم در غیراینصورت مردم در فضاهای مجازی و بر اساس شایعات مطالب را پی گیری می کنند.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=8205

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: