گیلان میزبان مسابقات مچ اندازی قهرمانی بانوان کشور شد

 سومین دوره رقابت های مچ اندازی قهرمانی بانوان کشور  از روز دهم مرداد در سالن جهان پهلوان محمود نامجو مجموعه ورزشی یادگار امام رشت آغاز می شود.

به گزارش باز باران خبر و به نقل از ایرنا؛ رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام استان گیلان گفت: در  این دوره از رقابت ها ، زبده ترین بانوان ورزشکار رشته مچ اندازی  استان های مختلف کشور  به مدت دو روز با هم به رقابت می پردازند .

دانیال خاتمی فر اظهار داشت :  سومین دوره رقابت های مچ اندازی قهرمانی بانوان کشور به صورت مجزا در هر دو بخش راست دستان و چپ دستان برگزار می شود که مسابقات راست دستان روز پنجشنبه دهم مرداد ماه در سالن نامجو رشت آغاز خواهد  شد.

وی ادامه داد: پس از پایان رقابت های مچ اندازی در بخش راست دستان ، رقابت های چپ دستان روز جمعه ۱۱ مرداد ماه با حضور زبده ترین بانوان این بخش در سالن نامجو مجموعه ورزشی یادگار امام رشت آغاز خواهد شد تا در نهایت نفرات برتر هر دو بخش راست دست و چپ دست معرفی شوند.

رئیس هیات بدنسازی و پرروش اندام گیلان از آمادگی این استان برای میزبانی از سومین دوره این رقابت ها خبر داد و بیان کرد: خوشبختانه تمامی موارد برای انجام و میزبانی شایسته از سومین دوره رقابت های مچ اندازی قهرمانی بانوان کشور مهیاست و امیدواریم که این مسابقات در حد مطلوب و همچنین در سطح فنی بالایی به میزبانی گیلان در رشت برگزار شود.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=3003

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: