گیلان مقام سوم مسابقات فوتبال نابینایان کشور را کسب کرد

 تیم فوتبال پنج نفره گیلان مقام سوم رقابت های نابینایان کشور را کسب کرد.

به گزارش باز باران خبر و به نقل از ایرنا، رئیس هیات ورزش های نابینایان و کم بینایان گیلان گفت : در جریان رقابت های فوتبال پنج نفره نابینایان و کم بینایان کشور در استان مازندران،  تیم گیلان با درخشش ورزشکاران خود که متشکل از بازیکنان جوان و باتجربه بود، در رتبه سوم کشور قرار گرفت.

مسعود کارگر افزود : در پایان این دوره از رقابت ها،  تیم های فارس و البرز به ترتیب عناوین قهرمانی و نایب قهرمانی رقابت های فوتبال پنج نفره نابینایان و کم بینایان کشور را به خود اختصاص دادند و تیمگیلان نیز عنوان سوم را تصاحب کرد.

وی اظهار کرد : مرتضی رمضانی دروازبان ملی پوش گیلانی، محمدعلی نورانی، سیداولیا موسوی، حسن زاهدی، مهرداد مقدسی، عباس تازشی،  محمدرضا نصرتی، محمدجواد گلشن پور، ابوالفضل عظیمی، غفاری، محمد نادری شریف و عبدالله باغستانی اعضای تیم فوتبال پنج نفره گیلان در مسابقات قهرمانی نابینایان و کم بینایان کشور هستند.

وی بیان کرد: همچنین محمدرضا شاددل که عنوان مربیگری تیم ملی را دراختیار دارد به عنوان سرمربی، یوسف نوروزی به عنوان مربی و هدایت طهیری به عنوان سرپرست، تیم فوتبال پنج نفره نابینایان و کم بینایان گیلان را در رقابت های قهرمانی کشور همراهی می کردند.

کارگر خاطرنشان کرد: در رقابت های فوتبال پنج نفره قهرمانی نابینایان و کم بینایان کشور،  زبده ترین تیم های این رشته از استان های مختلف حضور داشتند که به صورت دوره ای در اردوگاه شهید عظیمی بابلسر مازندران با هم به رقابت پرداختند.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=6251

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: