گفت‌وگوی تلفنی رئیس مجلس شورای اسلامی با استاندار گیلان

دکتر لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در گفت وگوی تلفنی با استاندار گیلان ، ضمن قدردانی از تلاش‌های صورت گرفته برای مدیریت بیماری کرونا،  از همکاری خوب مردم استان در خودداری از حضور در طبیعت در سیزدهم فروردین ماه تشکر کرد.

به گزارش باز باران خبر و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان؛ دکتر علی لاریجانی شامگاه چهارشنبه در گفت وگوی تلفنی با دکتر زارع نماینده عالی دولت در گیلان؛ آخرین وضعیت مدیریت بیماری کرونا در استان را پیگیری کرد.

وی از استاندار گیلان، مدیریت استان، کادر درمان و نیز همکاری خوب مردم بویژه در خودداری از حضور در طبیعت در سیزدهم فروردین ماه تشکر کرد.

دکتر لاریجانی با اشاره به اهمیت کمک خیران و نهادهای حمایتی ازجمله بسیج، کمیته امداد و بهزیستی؛ خواستار توجه به اقشار آسیب پذیر همچون کارگران روزمزد و افرادی که فاقد شغل هستند، شد.

استاندار گیلان نیز در این گفت وگوی تلفنی ، با ارائه گزارشی از آخرین اقدامات انجام شده در مبارزه و مقابله با بیماری کرونا، از همکاری خوب مردم بویژه در اجرای طرح کاهش زنجیره انتقال بیماری کرونا قدردانی کرد.

دکتر ارسلان زارع همچنین کادر درمان استان را به سبب حضور فداکارانه و ایثارگرانه در خط مقدم مبارزه با کرونا شایسته تقدیر دانست.

وی از روند نزولی مبتلایان به بیماری کرونا در استان و تشکیل کمیته هایی برای بررسی کارشناسانه به منظور ارائه پیشنهادات در پسا کرونا در عرصه های اقتصادی ، اجتماعی و فرهنگی به ستاد ملی خبر داد.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=8592

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: