گفتمان ایران گفتمان مقاومت است

فرمانده سپاه ناحیه مرکزی رشت با اشاره به اجرای طرح بسیج همگام با کشاورز گفت: بیش از ۶۰ مهندس بسیجی ما کشاورزان را تحت پوشش قرار داده‌اند و با اهدا ملزومات موردنیاز شیوه جدید کشاورزی را نهادینه کرده‌اند.

به گزارش باز باران خبر و به نقل از فارس: جمشید اصحابی در نشست خبری تجلیل از اصحاب رسانه در سالن جلسات سپاه ناحیه مرکزی رشت با تبریک ایام عید غدیر اظهار کرد:  شیعه بودن به معنای  تبعیت کردن است لذا شیعیان، افتخار پیروی مولی‌الموحدین علی بن ابی‌طالب را دارا می‌باشند.

وی با تأکید بر لزوم حمایت از گفتمان عدم سازش‌پذیری گفت: گفتمان مقاومت باعث سربلندی ایران اسلامی  در دنیا شده و دنیا نیز به این ویژگی اذعان دارد.

فرمانده سپاه ناحیه رشت با بیان اینکه سرنگونی پهپاد آمریکا و توقیف نفت‌کش، دشمنان ایران اسلامی را ذلیل کرده است، تصریح کرد: با تکیه‌بر سخن امام خمینی، انقلاب ما پیروز و به دنیا صادر خواهد شد که امروز مشاهده می‌کنیم انقلاب ما به دنیا صادرشده و واهمه  مستکبران عالم از صدور انقلاب اسلامی مشهود است.

اصحابی با بیان اینکه ایران اسلامی قدرتمندتر از دوران قبل انقلاب است، خاطرنشان کرد: دوران بزن و دررو تمام‌شده و ایران اسلامی مقتدرانه از آرمان‌های انقلاب اسلامی دفاع خواهد کرد.

وی با اشاره به اجرای طرح بسیج همگام با کشاورز  بیان کرد: بیش از ۶۰ مهندس بسیجی، کشاورزان را تحت پوشش قرار داده‌اند و با اهدا ملزومات موردنیاز شیوه جدید کشاورزی را نهادینه کرده‌اند.

فرمانده سپاه ناحیه مرکزی رشت  فعالیت در زمینه ساخت مسکن محرومان را از برنامه‌های  در حال انجام سپاه دانست و گفت: سپاه  خدمت به محرومان را وظیفه خود می‌داند و در این راه از هیچ تلاشی مضائقه نخواهد کرد.

خبرها باید مستند ارائه شود

مسؤول دفتر نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه مرکزی رشت نیز در این نشست  با بیان اینکه قرآن نسبت به کسانی که جامعه را با اخبار غیر واقعی دچار تشویش می‌کنند مخالفت می‌کند، اظهار کرد: در علم رجال و علم حدیث به احادیثی اعتماد می‌کنیم که به یقین رسیده باشیم لذا ارائه مطالب به جامعه باید با یقین باشد.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین رهبر با اشاره به آیه ای در باب خبرنگاری که در سوره اسراآیه ۳۶ آمده است، افزود: خبرهایی که مهم است باید با بینه، بررسی و جستجو به‌روشنی برسد تا برای انعکاس آن مطمئن باشید.

وی با اشاره به شیوه های خبرنگاری در انعکاس اخبار تصریح کرد: خبرها باید مستند ارائه شود از این‌رو، خبرنگاران برای انعکاس خبر باید به سراغ  کسانی برود که صاحب عدل و عدالت هستند یا به صحت مطلب  خود با بینه اطمینان داشته باشند.

رهبر با بیان اینکه اطلاعات مردم و سند آنها یکی از شیوه های تحقیق اخبار برای صحت مطلب محسوب می‌شود، گفت: بسیج فعالیت‌های گسترده‌ای در عرصه اجتماعی دارد و مظلومیت خاصی هم دارد،  لذا خبرنگاران می‌توانند  مظلومیت فعالیت بسیج را با دست توانای خود  برطرف کنند.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=3375

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: