گزینه اصلی مدیرعاملی شرکت شهرکهای صنعتی گیلان

شرکت شهرکهای صنعتی استان گیلان به زودی در راس هرم مدیریتی خود تغییراتی را خواهد دید و مدیری جوان و بومی جایگزین احمدعلی شهیدی می شود.

به گزارش باز باران خبر و به نقل از دیار میرزا، شرکت شهرکهای صنعتی استان گیلان به زودی در راس هرم مدیریتی خود تغییراتی را خواهد دید.

احمدعلی شهیدی مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان گیلان که از نیمه اول اسفندماه سال ۹۵ در این سازمان حضور داشته جای خود را به مدیری جوان و بومی خواهد داد.

بر اساس این گزارش، روند اداری انتصاب رحیم شوقی معاون کنونی فنی و عمرانی منطقه آزاد انزلی برای تصدی این سمت درحال انجام است و طی روزهای آینده شاهد تغییراتی خواهیم بود.

سوابق کاری و اجرایی رحیم شوقی

رحیم شوقی چهارده فرزند شهید حسین شوقی است. در سابقه کاری او دو سال معاونت مدیرکل فنی استانداری گیلان، چهارسال مدیرکل فنی استانداری گیلان و عضویت در چندین کمیسیونهای تخصصی دیده می شود و هم اکنون معاون فنی و عمرانی منطقه آزاد انزلی است. شوقی دارای مدرک ارشد عمران و دکترای جغرافیای روستایی است.

گفتنی است در سال ۱۳۶۲ پس از ایجاد تغییرات در نظام صنعتی کشور، سازمان صنایع کوچک و نواحی صنعتی ایران با کلیه وظایف در وزارت صنایع ادغام گردید و به منظور ایجاد هماهنگی و استفاده مطلوب از امکانات شهرک های صنعتی و ایجاد هر چه بیشتر امکانات زیربنایی و ارائه خدمات ضروری برای متقاضیان ایجاد واحدهای صنعتی، قانون” شرکت شهرکهای صنعتی ایران” به تصویب رسید. نزدیک به دو” دهه شرکت شهرکهای صنعتی” نسبت به ایجاد بیش از ۴۰۰ شهرک صنعتی اقدام کرد و در ابتدای برنامه سوم پس از ادغام وزارتخانه های صنایع و معادن قبلی سازمان صنایع کوچک تشکیل گردید ولی در سال ۸۴، وظایف اجرایی آن به شرکت شهرکهای صنعتی ایران سپرده شده و عملا “سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران” از شهریور ۱۳۸۴ فعالیت خود را آغاز کرد و در نهایت براساس مصوبه شماره ۸۷۷/۴۶۹ مورخ ۱۷/۱/۱۳۹۰ مجلس شورای اسلامی، سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران به عنوان سازمان توسعه‌ای تعیین شده است.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=5126

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: