گردشگرپذیر بودن گیلان موجب گرانی کالاها نشده است

رئیس سازمان صمت گیلان گفت: نرخ عرضه کالا در گیلان مانند اماکن گردشگری نیست.

به گزارش باز باران خبر و به نقل از ایسنا، فرهاد دلق پوش گفت: علیرغم اینکه گیلان استان گردشگرپذیر است و معمولا در اماکن گردشگری اجناس گرانتر عرضه می شود اما در گیلان این مشکل وجود ندارد و ما کمترین مشکلات گرانی را داریم.

وی با اشاره به نظارت مستمر بر عملکرد واحدهای صنفی استان افزود: نظارت می شود تا واحدهایی که باید به کارتخوان مجهز شوند حتما اجرای این امر را در واحدهای خود اعمال کنند و همچنین کنترل استاندارد بودن ترازوها نیز رصد می شود تا منافع مصرف کنندگان استان حتما تامین شود.

دلق پوش با اشاره به سردی هوا و در پیش بودن فصل زمستان ادامه داد: نانوایی های ما حتما باید چندگانه سوز باشند تا مردم در ایام سرما با مشکل مواجه نشوند.

وی افزود: تمهیدات لازم برای تولید نان هر روزه استان اندیشیده شده است و جلساتی متعددی تشکل می شود تا مردم در این خصوص با مشکلی مواجه نشوند.

رئیس سازمان صمت گیلان با تاکید بر اینکه در زمینه موجودی کالا شرایط خوبی داریم، خاطرنشان کرد: هیچ گونه کمبود کالایی در گیلان وجود ندارد.

وی با بیان اینکه برخی از مشکلات در اصناف نظیر گرانی گوجه فرنگی موقتی است، خاطرنشان کرد: یکی از دلایل گرانی گوجه اینست که فصل تولید این محصول نیست و به تدریج قیمت آن کاهش می یابد.

رئیس سازمان صمت گیلان با اشاره به اینکه سیاست های کلان نظام و دولت در وزارت صنعت در حمایت از تولید مرتبا در حال پیگیری است، گفت: در حوزه رونق تولید ۱۲۰۰میلیارد تومان با اولویت تامین سرمایه در گردش و تامین مواد اولیه واحدهای تولیدی درنظر گرفته شده است و تلاش خواهیم کرد استان ما از این اعتبار در جهت صیانت و رونق تولید به نحو احسن استفاده کند.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=5590

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: