گازرسانی به ۱۸ واحد صنعتی در هفته دولت ۹۹

شرکت گاز استان گیلان با برنامه ریزی مناسب و بهره گیری از امکانات فراهم شده همگام با پویش سبز گازرسانی توانسته است در طول مدت ۷ سال ۲۵۸۷ واحد صنعتی را بهره مند از گاز نماید.

به گزارش باز باران خبر و به نقل از روابط عمومی گاز گیلان؛ حسین اکبر مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان با اعلام خبر گازرسانی به ۱۸ واحد صنعتی در هفته دولت ۹۹ اظهار داشت: حجم گاز جایگزین برای این واحدها ۸ هزار و ۲۸۰ مترمکعب بر ساعت می باشد و برای گازرسانی به این واحدها در مجموع بالغ بر هشت و نیم میلیارد ریال هزینه شده است.

وی افزود: این واحدهای صنعتی در ۹ شهرستان آستارا، آستانه اشرفیه، انزلی، تالش، رشت، رودبار، رودسر، شفت، فومن، لاهیجان و لنگرود قرار دارند و با جذب این تعداد مشترک، مجموع مشترکین صنعتی گاز در استان به ۵ هزار ۸۳۵ عدد رسیده است.

مهندس اکبر با اشاره به نقش مهم گاز در توسعه و آبادانی کشور بیان کرد: با آغاز به کار دولت تدبیر و امید، گازرسانی گسترده به حوزه های مختلف مصرف بویژه مشترکین صنعتی در دستور کار قرار گرفت و  در همین راستا گاز استان گیلان با برنامه ریزی مناسب و بهره گیری از امکانات فراهم شده همگام با پویش سبز گازرسانی توانسته است در طول مدت ۷ سال،  2587 واحد صنعتی را بهره مند از گاز نماید.

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان اظهار داشت: شهرستان های رشت با ۶۵۸ واحد صنعتی، صومعه سرا با ۲۲۸ و لاهیجان با ۲۲۳ واحد صنعتی، بیشترین تعداد مشترک را در این حوزه دارا می باشند.

مهندس اکبر ادامه داد: گازرسانی گسترده به واحدهای تولیدی و صنعتی در استان سبب شده تا وضعیت اقتصادی و کسب و کار در روستاها رونق یابد و این مهم زمینه را برای مهاجرت معکوس از شهرها به روستاها فراهم نموده است.

وی در خاتمه از حمایت های شرکت ملی گاز ایران، همراهی و همکاری سازمان های مرتبط در استان گیلان و تلاش و همت همه پرسنل وظیفه شناس شرکت گاز استان گیلان بجهت گازرسانی گسترده به اقصی نقاط استان تشکر و قدردانی نمود.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=12826

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: