کمیسیون عمران و وزیر اقتصادی به گیلان سفر می‌کنند

بازباران خبر/نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی از دعوت وزیر کشاورزی به مجلس در پی افزایش قیمت محصولات کشاورزی خبر داد و گفت: در خصوص هماهنگی با مسؤولان استان و کشور، کمیسیون عمران به سراوان و وزیر اقتصاد نیز به حوزه‌های اقتصادی استان سفر می‌کنند.

به گزارش فارس ، جبار کوچکی نژاد از طرح سوال از وزیر جهاد کشاورزی خبر داد و اظهار کرد: سید جواد ساداتی نژاد وزیر جهاد کشاورزی باید در خصوص بی‌توجهی به بازار محصولات کشاورزی پاسخگو باشد. 

وی با اشاره به نگرانی مردم از وضعیت کنونی بازار محصولات کشاورزی گفت: هر روز مردم شاهد قیمت‌های جدیدی محصولات کشاورزی در بازار هستند و وضعیت تحمیل شده به مردم بسیار موجب نگرانی شده و باید فورا اصلاح شود تا بازار محصولات کشاورزی به تعادل برسد. 

نماینده مردم رشت و خمام در مجلس شورای اسلامی همچنین به مسئله پسماند سراوان اشاره کرد و افزود: انباشت زباله در منطقه سراوان همچنان یک بحران در منطقه به حساب آمده و انتظار است هیئتی از مجلس ترجیحا از کمیسیون عمران و یا شوراها و امور داخلی به منطقه جهت هماهنگی با مسؤولان کشوری و استانی اعزام شود.

 کوچکی نژاد با بیان اینکه دعوت از هیئت عالی مجلس به منطقه سراوان به ریاست مجلس نیز اعلام شده، گفت: رئیس مجلس، کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی را مأمور به حضور در گیلان و اقدامات لازمه کرده است. 

عضو کمیسیون برنامه، بوده و محاسبات مجلس شورای اسلامی همچنین از دعوت رسمی وزیر اقتصاد و دارایی به گیلان خبر داد و بیان کرد: جهت بازدید از حوزه اقتصادی گیلان از دکتر خاندوزی دعوت شده و امیدواریم جهت توسعه اقتصادی استان گیلان این سفر در دستور کار وزیر قرار بگیرد. 

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=24663

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: