کمیته مدیریت بحران و پدافند غیر عامل شرکت آب منطقه ای گیلان برگزار شد

کمیته مدیریت بحران و پدافند غیر عامل شرکت آب منطقه ای گیلان با هدف بررسی شرایط میزان آمادگی برای مقابله با سیلاب های احتمالی تشکیل شد. 

به گزارش باز باران خبر و به نقل از روابط عمومی شرکت آب منطقه ای گیلان، کمیته مدیریت بحران و پدافند غیر عامل این شرکت با حضور اعضاء کمیته و مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گیلان روز شنبه  ۱۲ مهر ماه سال ۱۳۹۹ تشکیل شد.

با توجه به هشدار وضعیت نارنجی سازمان هواشناسی گیلان مبنی بر نفوذ تدریجی توده هوای ناپایدار و بارندگی در استان گیلان در اواخر روز یکشنبه ۱۳ مهر ماه الی سه شنبه ۱۵ مهر ماه سالجاری و احتمال طغیان و وقوع سیلاب در رودخانه ها، با هدف بررسی میزان آمادگی برای مقابله با سیلاب های احتمالی کمیته مدیریت بحران و پدافند غیر عامل  شرکت آب منطقه ای گیلان تشکیل گردید.

در این جلسه مقرر شد؛

 – هرگونه هماهنگی لازم با فرمانداران و ادارات مرتبط در خصوص مدیریت بحران احتمالی بعمل آید.

–  اطلاع رسانی لازم برای خروج ماشین آلات متعلق به پیمانکاران بویژه پیمانکاران مرتبط با سیلاب هفته گذشته در تالش از بستر رودخانه ها بعمل آید و ادامه عملیات پس از پایان بارش به روال عادی باز گردد.

– ماشین آلات مورد نیاز بمنظور مدیرت بحران احتمالی با هماهنگی دستگاههای مرتبط شهرستانی به حالت آماده باش در آیند.

– همه مدیران تمام وقت به حالت آماده باش بوده و هر گونه تغییر در وضعیت جوی و دبی رودخانه ها به مبادی ذیربط گزارش گردد.

– نیروهای دفاتر مهندسی رودخانه و مطالعات پایه منابع آب در زمان بارندگی نسبت به بازدید میدانی و پایش مقاطع حساس اقدام نمایند.

در پایان تأکید شد به منظور جلوگیری از هر گونه حادثه و خسارت، اشخاص حقیقی و حقوقی موارد احتیاط و ایمنی را رعایت نموده و از ورود و استقرار در حریم و بستر رودخانه ها، کانالها، و تأسیسات آبی استان اکیداً خودداری نمایند.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=14425

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: