کلیات الحاق ۶ هزار متر اراضی ۲۳ روستای حاشیه منطقه آزاد تصویب شده است

باز باران خبر/ سید کاظم دلخوش با اشاره به سخنانی مبنی بر جدا شدن ۲۳ روستا از منطقه آزاد انزلی گفت: کلیات الحاق ۶ هزار متر اراضی شامل ۲۳ روستا در مجلس مصوب شده است و بحث بر روی جزئیات است.

نماینده مردم صومعه سرا در مجلس با بیان اینکه ۲ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان در این محدوده سرمایه گذاری شده افزود: ۲ هزار هکتار از این اراضی دارای مشکل بوده که از سوی شورای نگهبان جهت بررسی مجدد به مجلس ارجاع داده شد.
وی با تاکید بر اینکه به صراحت نمی‌توان سخن از ابطال الحاق این ۶ هزار متر به جهت مصوبه مجلس در کلیات داشت اظهارداشت: تاکید مجمع تشخیص مصلحت نظام بر اراضی کشاورزی و زیست محیطی است که حدود ۲ هزار متر را شامل می‌شود و مابقی اراضی ساختمان‌های اداری، مسکونی و تجاری را در بر می‌گیرد.
دلخوش اعلام کرد: الحاق شهرک خمیران، شهرک صنعتی سفیدرود، فرودگاه سردار جنگل و شهرک ضیابر مورد موافقت نمایندگان بود و قرار شد تنها الحاق اراضی کشاورزی و زیست محیطی بررسی شده و یا ابطال شود.
وی با انتقاد از برخی نمایندگان استان و بیان اینکه دفاع نادرست منتج به نتایج نادرست می‌شود خاطرنشان ساخت: در ماده واحده، الحاق ۶ هزار هکتار رای مثبت را کسب کرده و در آن ابهامی نیست.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=15423

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: