کشتی گیران برتر پنج وزن اول جام شاهد در رشت معرفی شدند

باز باران خبر/ با پایان یافتن روز نخست مسابقات بین المللی کشتی فرنگی جام شاهد گیلان، نفرات برتر پنج وزن اول این مسابقات معرفی شدند.

به گزارش باز باران خبر و به نقل از پایگاه خبری ورزش و جوانان گیلان؛ رقابتهای کشتی فرنگی جام شاهد که از امروز در رشت و در رده سنی جوانان آغاز شده، در پایان مسابقات وزن ۵۵ کیلوگرم، هومرس آراکلیان از ارمنستان با غلبه برابر همه رقبای خود بر سکوی قهرمانی ایستاد، مهدی احمدی از ایران دوم شد، مهدی کمالی و علی نورایی دیگر کشتی گیران ایران به طور مشترک سوم شدند.
همچنین در پایان رقابتهای وزن ۶۳ کیلوگرم، علی اصغرسام از ایران توانست عنوان قهرمانی را کسب کند تا مدال طلای این وزن را بر گردن بیاویزد. امید احمدی از ایران نیز دوم شد و رضا قیطاسی از ایران و وارژان آناتونیان از ارمنستان نیز به طور مشترک مقام سوم و مدال برنز را کسب کردند.
در رقابتهای وزن ۷۲ کیلوگرم نیز، رضا ساکی از ایران به مقام نخست دست یافت، غلامرضا فرخی دیگر کشتی‌گیر کشورمان دوم شد، محمدمهدی میری و سیدمرصاد یحیی پور دیگر کشتی گیران ایران به طور مشترک روی سکوی سوم این وزن قرار گرفتند.
در وزن ۸۲ کیلوگرم، آریا نامجو توانست برابر همه رقبای خود غلبه کند تا مدال طلای این وزن را بر گردن بیاویزد، سیدهادی حسینی دوم شد، شاهد آخوندزاده از جمهوری آذربایجان به همراه محمدرضا الله بداشتی از ایران به طور مشترک سوم شدند.
همچنین در رقابتهای وزن ۹۷ کیلوگرم، شایان حبیب زارع از ایران به مقام قهرمانی و عنوان نخست دست یافت، محمدصادق عبداللهی دوم شد، حسین بالی و آرمین صالح نیز به طور مشترک در سکوی سوم قرار گرفتند تا تمامی مدالهای این وزن به کشتی گیران ایران تعلق گیرد.  
پانزدهمین دوره رقابتهای کشتی فرنگی جام شاهد از صبح روز پنجشنبه در ۱۰ وزن و به مدت ۲ روز در مجموعه ورزشی ۶ هزار نفره شهدای رشت آغاز شده که این مسابقات روز جمعه با معرفی نفرات برتر اوزان ۶۰، ۶۷ ، ۷۷ ، ۸۷ و ۱۳۰ کیلوگرم به پایان می‌رسد.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=24245

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: