کسب تندیس واحد مشتری مدار بعنوان تنها شرکت سیمانی کشور

 باز باران خبر/ دومین همایش سراسری یکصد واحد مشتری مدار  کشور، در مرکز بین المللی همایش های صدا و سیمای تهران و با حضور مهمترین و معتبرترین برندهای ایرانی برگزار شد. 

 به گزارش باز باران خبر و به نقل از روابط عمومی شرکت سیمان خزر, برگزار کنندگان این جشنواره، سیمان خزر  را به سبب برداشتن گام‌های موثر در جلب رضایت و احترام و تکریم  مشتریان بعنوان شریک تجاری، شایسته‌ دریافت تندیس یکصد برند مشتری مدار که در عالی‌ترین سطح می‌باشد، دانسته و به همین مناسبت، لوح و تندیس همایش را به دکتر “اسحق جمال امیدی”، مدیرعامل شرکت سیمان خزر اهداء کردند. 

مدیرعامل و نائب رئیس هیئت مدیره شرکت سیمان خزر در این همایش ضمن ابراز خشنودی از کسب چنین موفقیتی، آن را حاصل عملکرد سلامت و حرفه‌ای مجموعه سیمان خزر دانسته و انسجام و مسئولیت پذیری همه ارکان سازمان را در راه دست‌یابی به این توفیق حائز اهمیت دانست.   

دکتر جمال امیدی همچنین اظهار امیدواری کرد با ادامه‌ روند رو به رشد مشتری مداری بعنوان آخرین حلقه زنجیره ارزش که در استراتژی مدون شرکت نیز از اهمیت ویژه‌ای برخوردار می باشد، باعث ایجاد فضای تجاری سالم و بازار پایدار و شفاف در منطقه جغرافیایی جهت عرضه محصولات این شرکت را فراهم نموده و عاملین و خریداران نیز با دید شریک نه رقیب در راستای منافع مشترک طرفین فعالیت خواهند کرد.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=22107

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: