کریمی بخشدار جدید کلاچای شد

باز باران خبر/ طی احکام جداگانه ای معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری رودسر و بخشدار کلاچای منصوب شدند.
بنا به این گزارش شورای اداری شهرستان رودسر که با حضور مدیرکل سیاسی استانداری گیلان، فرماندار و مدیران شهرستان همراه بود، شیرزاد روشن به عنوان معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری رودسر و شاپور کریمی به عنوان بخشدار کلاچای معرفی شده و از زحمات یوسف پورامیر و مهدی خلقی تجلیل شد.
 در این مراسم بخشدار جدید کلاچای با اشاره به اینکه همه باید بحث مهم مسئولیت پذیری سیاسی و اجتماعی را در نظام اداری کشور،شهرستان و بخش دنبال کنند اظهار داشت: همه می دانیم در شاخص‌های توسعه در استان و شهرستان با آمار قابل قبولی مواجه نیستیم.   

وی افزود: پسماند ، اشتغال، تورم ، بیکاری ، کوچ، مهاجرت و … از جمله مسائلی هستند که می‌تواند در تدوین آمایش سرزمینی شهرستان الگو قرار بگیرد.
وی در ادامه سخنان با رد بعضی آمارهای رسمی کشور مدعی شد؛  یک مقاله علمی اثبات کرده است که گیلان بعنوان پیرترین استان کشور محسوب نمی شود بلکه عدم توجه به زیرساخت‌ها، سرمایه‌گذاری و جذب سرمایه‌گذار باعث شد که ما جوانان و مولدان این سرزمین را از دست داده‌ایم.
وی  به مشکلات بخش رحیم آباد و اشکورات اشاره کرد و گفت: در ایام تعطیل در روستاهای اشکورات، خودروهایی با پلاک های غیربومی مشاهده میشوند که نشان می‌دهد فرصت‌سوزی کرده ایم و نتوانسته ایم زمینه جذب و حضور نیروهای مولد و جوان را فراهم کنیم .
کریمی در این نشست گوشزد کرد: با تهدیداتی در حوزه پسماند در رودسر مواجه ایم که باید با آموزش و توانمندسازی دهیاران و شهروندان ، به تفکیک زباله گام برداریم .
وی  با تاکید بر اهمیت جذب سرمایه گذار گفت: بحث بعدی، گردشگری است که در حال حاضر در زمره صنایع رو به رشد در جامعه جهانی مطرح است و باید بتوانیم با کمک و همکاری و همیاری دستگاه‌های ذیربط گامی در جهت توسعه پایدار برداریم.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=15954

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: