کاهش ۴ تا ۶ درجه ای دما و بارش باران ۵ روزه

سازمان هواشناسی با پیش بینی رگبار باران و رعد و برق ۵ روزه در برخی استان‌ها از کاهش ۴ تا ۶ درجه‌ای دما در نوار شمالی کشور خبر داد.

به گزارش باز باران خبر؛ بر اساس نقشه‌های همدیدی و آینده‌نگری سازمان هواشناسی امروز در شمال آذربایجان شرقی و برخی مناطق استان اردبیل، سواحل غربی دریای خزر، غرب مازندران،ارتفاعات البرز مرکزی در استان‌های گیلان، مازندران، تهران، البرز، قزوین و در ارتفاعات زاگرس مرکزی رشد ابر و رگبار پراکنده پیش بینی شده است.

فردا در برخی مناطق سواحل دریای خزر و برخی  مناطق استان اردبیل و ارتفاعات رشته کوه البرز و در ارتفاعات زاگرس مرکزی رگبار پراکنده گاهی همراه با رعدوبرق و وزش باد شدید موقتی پیش بینی می‌شود.

روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه در برخی مناطق شمال غرب و برخی نقاط سواحل دریای خزر و ارتفاعات البرز، ارتفاعات زاگرس مرکزی و جنوبی رگبار باران،‌ وزش باد موقتی و رعدوبرق پیش بینی شده است.

بر اساس اعلام سازمان هواشناسی طی ۵ روز آینده در نوار شرقی کشور به‌ویژه منطقه زابل وزش باد شدید گاهی همراه با گردوخاک پیش بینی می‌شود. همچنین از فردا تا آخر هفته دمای هوا در نوار شمالی کشور ۴ تا ۶ درجه خنک‌تر می‌شود.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=12865

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: