کارگروه مشترک استانداری گیلان و صندوق بازنشستگی فولاد برگزار شد

جلسه رفع موانع تولید استان گیلان با حضور مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد و استاندار گیلان برگزار شد

به گزارش باز باران خبر و به نقل از روابط عمومی صندوق بازنشستگی فولاد، دکتر مسرور در ابتدای این جلسه گفت شرکت ما در جلسه به دعوت استاندار محترم بوده و امیدواریم جلسه نتایجی به دنبال داشته باشد. در ادامه این جلسه، مدیران عامل شرکت دخانیات ایران، خدمات عمومی فولاد و فولاد آلیاژی و رییس هیات مدیره شرکت سایپا در سخنان جداگانه ای گزارشی از اقدامات و برنامه های شرکت های متبوع خود ارایه دادند.

در ادامه جلسه ، دکتر مسرور مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد در سخنانی در این نشست پیشنهاد داد با مدیریت معاون اقتصادی و برنامه ریزی استان، کارگروهی با حضور مسولان استان و نمایندگان صندوق تشکیل شود.

وی پیشنهاد داد در این کارگروه سه حوزه مورد بررسی قرار گیرد که عبارتند از: تقویت کریدورها عبوری،فعال شدن کارگروه در موضوع پروتکل تجارت ترجیحی با روسیه که سال گذشته امضا شده و آغاز فعالیت کارگروه در خصوص زنجیره تامین مورد نظر شرکت های تابعه صندوق.

مسرور با اشاره به بازدید خود از مجتمع دخانیات گیلان گفت این مجتمع بزرگترین مجتمع شرکت دخانیات در سطح کشور است که هزار نفر در آن مشغول به کار هستند. این مجتمع در نظر دارد امسال هفت میلیارد نخ تولید داشته باشد. ضمن اینکه قرار است شرکت سایپا ۱۴۰ وانت پراید را برای توزیع مویرگی در اختیار شرکت دخانیات قرار دهد. مسرور گفت با قولی که مدیرعامل شرکت دخانیات داده قرار است تا پایان سال این شرکت وارد بورس شود. ضمن اینکه صندوق فولاد بورسی شدن سایر شرکت ها را نیز به صورت جدی دنبال می کند و قرار است در آینده نزدیک این اتفاق رخ دهد.

وی افزود: چنانچه مدیران استان زمینه های سرمایه گذاری در استان را تشریح کنند صندوق و شرکت های آن آماده مشارکت در این سرمایه گذاری ها هستند تا منافع شرکت های تابعه صندوق و استان گیلان به صورت توامان تامین گردد.

پس از سخنان مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد، دکتر زارع استاندار گیلان با تشکر از حضور دکتر مسرور و مدیران عامل چند شرکت تابعه صندوق از پیشنهاد دکتر مسرور برای تعیین کارگروه مشترک استقبال نموده و دستور تشکیل آن را صادر کرد.

وی بر لزوم افزایش زمین های کشت توتون در استان به ۱۰۰۰ هکتار جهت مصرف در مجتمع دخانیات گیلان تاکید کرد.

وی همچنین از تشکیل دفتر منطقه ای سایپا در گیلان حمایت نمود.

زارع دستور داد تمامی موانع واردات برای سایپا از بنادر منطقه آزاد انزلی مرتفع گردد.
گفتنی است آقای بهروزی فر نماینده فومن در سخنانی ضمن خیرمقدم به مدیران صندوق فولاد از عزم دکتر مسرور برای حل مشکلات صندوق قدردانی کرد.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=13452

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: