کارگاه طراحی پوستر عاشورایی با حضور «شیخ‌رضایی» در رشت برگزار می‌شود

کارگاه طراحی پوستر عاشورایی با حضور محمدصابر شیخ‌رضایی و با هدف ارتقای سطح کیفی طراحی و تولید پوستر، هفته آینده در رشت برگزار می‌شود.

به گزارش باز باران خبر و به نقل از روابط عمومی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، دبیر برگزاری این کارگاه اظهار کرد: تلفیق هنر و مذهب و کارکرد آن و قدرت تأثیرگذاری هنر بر مانایی، ماندگاری و گسترش ابعاد مختلف آئین‌های مذهبی کمک شایان توجه‌ای می‌نماید.

با بیان اینکه «محمدصابر شیخ‌رضایی» تجربیات خود را در این کارگاه دو روزه طراحی پوسترهای عاشورایی به اشتراک خواهد گذاشت، افزود: وی از طراحان برجسته کشور و صاحب ده‌ها عنوان برتر در عرصه گرافیک و پوسترسازی در سطح ملی و بین‌المللی است.

دبیر برگزاری کارگاه طراحی پوستر عاشورایی با اشاره به رایگان بودن ثبت‌نام در این کارگاه، تأکید کرد: علاقه‌مندان پیش از حضور در این کارگاه، حتماً باید با مراجعه حضوری به حسینیه هنر رشت و یا تماس با شماره ٠٩١١٧۶١١٣١٠ برای ثبت‌نام اقدام نمایند.

وی در پایان تصریح کرد: کارگاه طراحی پوسترهای عاشورایی، روزهای یکشنبه و دوشنبه، ٣ و ۴ شهریور ٩٨، با حضور جمعی از هنرمندان و طراحان استان گیلان در حسینیه هنر رشت، واقع در میدان بسیج (صیقلان)، کوچه جورابچی برگزار خواهد شد.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=3442

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: