کارهای کوچک و مستمر منجرب به ثمر رسیدن اهداف بزرگ می شود 

 

بازباران خبر- سکینه حسابی: مدیر شعب بتنک توسعه تعاون گیلان در جلسه ارزیابی عملکرد شعب گفت: با استمرار و تلاش همکاران در جذب منابع های خرد در ماه ها پایانی سال به نتایج مطلوبی دست خواهیم یافت .

به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب بانک توسعه تعاون گیلان، ابراهیم واسعی در جلسه ارزیابی عملکرد شعب که با حضور روسای شعب، معاونین و رئیس حوزه حراست برگزار شد ضمن گرامیداشت یاد خاطره همکار تازه درگذشته مرحوم آسیایی( رئیس فقید شعبه آستارا) و آرزوی سلامتی برای تمامی همکاران و عزیزانشان گفت: شرایط فعلی استان در شاخص های کلی مناسب است اما در بحث منابع در برخی از شعب از برنامه عقب هستیم و باید با استفاده از همه ظرفیت ها گام های رو به جلویی برداریم.

وی با تاکید بر کار تیمی اظهار داشت: در سایه تعامل و کار تیمی و اجتناب از عملکرد جزیره ای بستر موفقیت های روزافزون برای بانک بیش از پیش فراهم می گردد و در این راستا استمرار حرکت گام به گام در جذب منابع بسیار مهم است .

مدیر شعب بانک توسعه تعاون گیلان تصریح کرد: همه همکاران در سراسر استان باید تلاش کنند تا با توجه به ماه های پایانی سال به اهداف جذب منابع ارزن قیمت جامعه عمل بپوشانیم.

واسعی بر ضرورت تسلط همکاران به همه محصولات ارائه شده بانک تاکید کرد و اظهار داشت: شناخت دقیق در خصوص طرح ها بانک و محصولات آن منجرب به هدایت پذیری و همچنین جذب مشتریان بیشتر می شود که مجموع این فرآیند ها منجر به افزایش منابع خواهد شد.

وی با اشاره به ظرفیت نیروی انسانی جوان و توانمند بانک در استان تاکید کرد: در سایه همکاری و مشارکت کلیه همکاران قطعا در ماه ها و سال‌های آینده شاهد تحولاتی در کارنامه بانک در استان خواهیم بود و تحقق برنامه ها و پیشی گرفتن در بسیاری از شاخص ها قابل تحقق هستند.

گفتنی است در این جلسه همچنین بررسی عملکرد هشت شعبه به تفکیک مورد ارزیابی قرار گرفت و دستورات لازم برای رفع مشکلات و نیازها توسط مدیر شعب استان صادر شد.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=34182

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: