کارمندان نمونه استانداری و فرمانداری‌ها تجلیل شدند

استاندار گیلان منابع انسانی را ارزشمندترین سرمایه هر سازمانی خواند و با تأکید بر لزوم تدوین و سپس اجرای برنامه‌های عملی از سوی دستگاه‌ها برای تحقق راهبرد کارآمدی گفت: باید در سایه قانون‌مداری، جلب رضایت مردم و تکریم آنان، بر نشاط و امیدواری جامعه بیافزاییم.

به گزارش باز باران خبر، ارسلان زارع پیش از ظهر امروز شنبه در آیین تجلیل از کارمندان نمونه استانداری و فرمانداری‌های گیلان که با ارتباط تصویری فرمانداران صورت گرفت؛ با تسلیت شهادت امام حسن عسکری (ع) و تبریک آغاز دوره امامت حضرت ولیعصر (عج) اظهار داشت: در شرایطی قرار داریم که از یکسو با تنگناهای ناشی از تحریم‌های غیرقانونی دشمنان مواجه‌ایم و از سوی دیگر محدودیت‌های ناشی از شیوع کرونا بر تمامی ساحت‌های فردی و اجتماعی ما سایه افکنده است.

وی منابع انسانی را ارزشمندترین سرمایه هر سازمان خواند و گفت: بطور جدی نیازمند استفاده مطلوب از امکانات و منابع هستیم و این امر در سایه راهبرد کارآمدی محقق می‌شود به این معنا که نظام اداری، برنامه‌هایی عملی برای کارآمدی دستگاه‌ها تعریف کرده و عملکردها را مبتنی بر این چارچوب ارزیابی کند.

دکتر زارع بر لزوم شناسایی کارمندان و مدیران موفق با توجه به عملکرد آنان در زمان وجود محدودیت‌ها تاکید کرد و افزود: معتقدم برای جلب رضایت مردم، دستگاه اداری باید دارای بهره وری و بازدهی مطلوب باشد و به درستی نقش خود را در توسعه کشور و استان ایفا کند.

وی تصریح کرد: یکی از راه‌های نیل به این مهم؛ دمیده شدن روح و جانی تازه در کالبد نظام اداری با استفاده از ظرفیت واقعی منابع انسانی است و در چنین صورتی‌ است که می‌توان گام‌هایی قابل قبول برای رفع مشکلات و شتاب در حرکت رو به جلو برای رسیدن به هدف غایی که همان توسعه و پیشرفت است؛ برداشت.

استاندار گیلان با بیان اینکه همواره تهدیدها، به موقع شناسایی و برای تبدیل آن‌ها به فرصت اقدام شود، گفت: یکی از راه‌هایی که ما را در نیل به این هدف یاری می‌رساند؛ پاسخگویی به مردم و نگاهی خالصانه به انجام خدمت برای شهروندان است.

نماینده عالی دولت در استان خاطرنشان کرد: توجه داشته باشیم اجرای برنامه‌ها و پیشبرد امور جز با تعامل امکان‌پذیر نیست و باید بر نشاط و امیدواری جامعه بیفزاییم که یکی از ابزارهای تحقق آن؛ جلب رضایت مردم، تکریم آنان و انجام امور محوله و اجابت نمودن درخواست‌های آنان در چارچوب‌های مشخص شده توسط قانون است.

استاندار گیلان بیان داشت: توسعه دولت الکترونیک گامی در جهت چابک‌سازی دولت، تسهیل خدمات به شهروندان، سالم‌سازی محیط اداری و از سوی دیگر با توجه به شرایط حال حاضر و شیوع کرونا؛ اقدامی در حفظ سلامت جامعه است که انتظار دارم جدی گرفته شود.

در این مراسم ضمن تقدیر از مدیران و کارمندان نمونه استانداری و فرمانداری ها، پیشنهاداتی در جهت بهبود فضای اداری و توسعه خدمات‌رسانی از سوی مدیران و کارکنان نمونه مطرح شد.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=15044

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: