کارخانه سیمان خزر از موفق ترین بنگاه‌های اقتصادی استان گیلان است

باز باران خبر/ فرماندار شهرستان رودبار در بازدید از کارخانه سیمان خزر از بخش های مختلف و روند تولید سیمان در این کارخانه دیدن کرد.
به گزارش باز باران خبر و به نقل از روابط عمومی شرکت سیمان خزر، صبح امروز دوشنبه ۵ اردیبهشت ماه طهمورث عموپور فرماندار شهرستان رودبار با همراهی رضایی معاون سیاسی و امنیتی فرمانداری رودبار در جریان بازدید از این کارخانه ضمن گرامیداشت هفته کار و کارگر و قدردانی از تلاش های بی وقفه مدیران و کارکنان شرکت سیمان خزر گفت: اولویت مهم ما حفظ تولید و اهتمام ویژه به تولید بوده و با توجه به اطلاعات کسب شده از عملکرد این شرکت در سال ۱۴۰۰ ، کارخانه سیمان خزر یکی از موفق ترین بنگاه‌های اقتصادی استان است.
وی افزود: شرکت سیمان خزر در زمینه مشارکت با طرح‌های شهری نیز همواره پیشقدم بوده و همکاری بسیار خوبی با مسوولان شهرستان رودبار در زمینه‌های مختلف داشته که قابل ستایش است.
فرماندار رودبار اضافه کرد: این کارخانه همچنین تلاش‌های زیادی در راستای حمایت از شهروندان بومی، مشارکت در اجرای طرح‌های فرهنگی و مسئولیت های اجتماعی و اشتغالزایی جوانان از خود نشان داده است.

انگیزه عوامل واحد تولیدی سیمان خزر موجب تعامل قدرتمندانه با بازار مصرف شده است

مدیر عامل و نائب رئیس هیئت مدیره شرکت سیمان خزر نیز در جریان این بازدید ضمن تشریح و توضیح حضوری عملکرد برخی دپارتمان های مختلف و همچنین اشاره به رکورد تولید و تحویل در تمامی ادوار، موفقیت های کسب شده در دریافت تندیس های برتر استانی و کشوری توسط این شرکت گفت: شرکت سیمان خزر جزو آن دسته از کارخانه‌هایی است که در تولید و تامین نیازهای داخلی موفق عمل کرده و توانسته رتبه‌های برتر را در هلدینگ کسب کند.

اسحق جمال امیدی افزود: دستیابی به کیفیت مناسب، مقاومت بالا با استفاده از جوانان توانمند و متخصص از ویژگی‌های محصول کارخانه سیمان خزر است و از طرفی برخورداری از ذخایر فراوان و مناسب مارل و سنگ آهک و جاده‌های دسترسی مناسب به بازارهای هدف، موقعیت ممتازی به شرکت سیمان خزر بخشیده است.
مدیرعامل شرکت سیمان خزر به تشریح فرایند و اقدامات صورت گرفته در راستای جهش تولید پرداخت و اظهار داشت: در سال گذشته نسبت به مدت مشابه سال قبل از آن( ۱۳۹۹) با رشد مطلوبی مواجه بوده که امیدواریم امسال نیز با همدلی و هم افزایی صورت گرفته مدیریران و کارکنان سیمان خزر این رشد صعودی در سال ۱۴۰۱ تکرار شود.
وی در ادامه با اشاره به فعالیت های سیمان خزر یادآورشد: شرکت سیمان خزر در راستای عمل به وظایف ذاتی خود در قبال محیط پیرامونی و برون سازمانی و همچنین عمل به مسئولیت‌ های اجتماعی حداکثر اهتمام و تلاش خود را معمول داشته است.
جمال امیدی در پایان خاطرنشان کرد: اندیشه و انگیزه مدیران و پرسنل متخصص این واحد تولیدی باعث تعامل قدرتمندانه شرکت سیمان خزر با بازار مصرف شده است.
گفتنی است، در این بازدید عضو موظف هئیت مدیره شرکت، مدیر کارخانه، مدیر منابع انسانی، فرمانده بسیج کارگری شرکت، رئیس نقلیه سنگین شرکت و مدیر روابط عمومی شرکت سیمان خزر حضور داشتند.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=23802

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: