چهار بوکسور گیلانی به اردوی تیم ملی جوانان دعوت شدند

رئیس هیات بوکس گیلان گفت: چهار بوکسور از این استان به اردوی تیم ملی جوانان دعوت شدند.

به گزارش باز باران خبر؛ بابک بردباراظهار داشت:  محمدرضا جبین‌ ساز، علیرضا شعبان‌ زاده، حبیب پورکان و عرشیا شعبانی از گیلان به مرحله جدید اردوی تیم ملی بوکس جوانان دعوت شده اند.

وی افزود: این چهار بوکسور شایسته استان گیلان به همراه سایر دعوت شدگان باید از روز بیستم شهریور  ماه در مرحله جدید اردوی آمادگی و انتخابی تیم ملی بوکس جوانان کشور در تهران  حضور یابند.

وی ادامه داد: از سوی فدراسیون بوکس، ۲۰ مشتزن از استان های مختلف کشور به مرحله جدید اردوی تیم ملی جوانان دعوت شدند که خوشبختانه استان گیلان با داشتن چهار نماینده، بیشترین سهم را در اردوی تیم ملی بوکس جوانان در اختیار دارد.

وی بیان کرد: البته این امر نشان از  لیاقت و قدرت بوکسورها جوان استان گیلان است و هچمین نشانه زحماتی است که مربیان متحمل می شوند تا بوکسورهای ما در آمادگی کامل باشند و امیدواریم که این چهار بوکسور نیز با موفقیت اردوهای تیم ملی جوانان را سپری کنند تا در رقابت های آسیایی و جهانی حضور یابند.

رئیس هیات بوکس استان گیلان بیان کرد: قرار است رقابت های بوکس قهرمانی جوانان جهان در کشور مجارستان برگزار شود که البته این امر منوط به فروکش کردن بیماری کرونا است ولی فدراسیون بوکس تصمیم گرفته تا با برپایی اردو، بوکسورها در آمادگی کامل باشند تا در صورت اعلام برگزاری مسابقات جهانی و آسیایی، در این رویدادهای مهم با قدرت شرکت کنند.

بردبار به رقابت های بوکس قهرمانی جوانان آسیا نیز اشاره و خاطرنشان کرد: هنوز از سوی فدراسیون بوکس آسیا زمان و مکان برگزاری مسابقات بوکس قهرمانی جوانان آسیا اعلام نشده ولی به محض اعلام زمان برگزاری این رقابت ها، تیم ملی در مسابقات حضور می یابد و امیدواریم که هر چهار بوکسور شایسته گیلانی در رقابتهای جهانی و آسیایی حضور یافته و مقام های ارزشمندی را کسب کنند. 

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=12845

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: