پیگیری ۵۷۱ مورد گزارش و شکایت مردمی در ماه گذشته

باز باران خبر/ مهدی نقدی با ابراز قدردانی از رشد مطالبه گری و همیاری مردمی در حوزه نظارت و بازرسی گفت: از جانب مردم استان در یک ماه گذشته ۵۷۱ فقره گزارش و یا شکایت از واحد های صنفی و تولیدی را به سازمان واصل شده است که در دست اقدام و پیگیری قرار گرفته است.
به گزارش باز باران خبر و به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان؛ معاون نظارت بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صمت گیلان گفت: عمده این گزارشات و شکایات در بخش کالایی به تعداد ۴۹۶ فقره و ۷۵ مورد نیز در بخش خدمات بوده است.
وی افزود از این گزارشات ۳۵۲ فقره به صورت تلفنی و از طریق شماره شماره تماس ۱۲۴ انجام گرفته و ۲۸ مورد به صورت گزارش حضوری و ۱۲۸ مورد شکایت کتبی، ۳۵ مورد از طریق پیامگیر تلفن ۱۲۴ و همچنین ۲۷ مورد از طریق سامانه ۱۲۴٫ir و یک مورد از سیستم پورتال سازمان حمایت حقوق مصرف کنندگان و تولید کنندگان وصول گردید.
نقدی در ادامه گفت: از میان تخلفات صنفی گزارش شده توسط شهروندان گرامی ۲۲۳ واحد متخلف شناسایی شدند و پرونده تخلف برای آن ها تشکیل گردید و ۱۲۹ واحد صنفی غیر متخلف و ۲۱ مورد رضایت شاکیان توسط متخلفین جلب گردید.
وی در پایان خاطر نشان کرد: شهروندان گرامی در سراسر استان گزارشات تخلف واحدهای صنفی و تولیدی را می‌توانند از طریق سامانه ۱۲۴٫ir، تلفن ۱۲۴ و یا به صورت حضوری در ادارات شهرستان و مرکز استان اعلام نمایند تا بازرسان این سازمان در سراسر استان در کمترین زمان ممکن به آنها رسیدگی نمایند.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=18196

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: