پیدا شدن پیکر مرد میانسال ۶۳ ساله فومنی در کانال آب محور فومن به ماسوله

باز باران خبر/ سیاوش غلامی مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان از پیدا شدن پیکر مغروق مرد میانسال ۶۳ ساله اهل فومن در کانال آب توسط عوامل امدادی جمعیت هلال احمر خبر داد.

به گزارش باز باران خبر و به نقل از روابط عمومی هلال احمر گیلان؛ سیاوش غلامی، مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان، با بیان اینکه اطلاع رسانی حادثه مذکور توسط فرمانداری شهرستان به شعبه جمعیت هلال احمر فومن صورت گرفت، افزود: ۲ تیم عملیاتی از جمعیت هلال احمر شهرستان بلافاصله پس از دریافت گزارش در ساعت ۱۱:۴۰ پیش از ظهر روز جاری به منطقه مذکور واقع در محور فومن به ماسوله منطقه باغبانان اعزام شدند.

غلامی ضمن اشاره به اقدامات عوامل امدادی جمعیت هلال احمر اظهار کرد: نجاتگران جمعیت هلال احمر در یک عملیات جستجو در کمتر از ۲ ساعت فرد مورد نظر را در کانال آب همان منطقه پیدا کرده و تحویل نیروی انتظامی دادند.

مدیرعامل هلال احمر گیلان با اشاره به زمان این عملیات افزود: این عملیات با تلاش نجاتگران جمعیت هلال احمر فومن در ساعت ۱۳:۲۰ روز جاری به پایان رسید.

سیاوش غلامی ضمن توصیه به مردم مبنی بر حضور مردم در رودخانه ها و کانال های آب اذعان داشت: مردم گرانقدرمان از حضور در رودخانه ها، کانال های آب و حاشیه های آن به هر دلیلی جدا خودداری کنند تا شاهد چنین اتفاقات ناگواری نباشیم.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان در انتها افزود: مردم در صورت نیاز با سامانه ۱۱۲ ندای امداد تماس گیرند.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=19324

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: