پیام تبریک سرپرست مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی گیلان به مناسبت روز خبرنگار

به مناسبت فرارسیدن روز خبرنگار، سرپرست مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی گیلان طی پیامی از اصحاب رسانه و خبرنگاران تقدیر نمود.

دکتر علیرضا فلاح نصرت آباد سرپرست مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی گیلان روز ۱۷ مرداد را طی پیامی به کلیه خبرنگاران تبریک گفته و آنان را  وجدان بیدار جهان و تصویرگر زمان خویش که در عمق جامعه زندگی نموده و سلامت فرهنگی و فکری هر جامعه‌ای، مرهون تلاش‌های شبانه روزی آنهاست، قلمداد نمود.

متن پیام تبریک:

روز خبرنگار تقدیر از زحمات کسانی است که با مسئولیت و آزادی و تحمل سختی‌های فراوان به نگاشتن حقایقی می‌پردازند که رشد و توسعه جامعه را ثمر می‌بخشد و همواره به مثابه دیده‌بانان امین جامعه در عرصه‌های مختلف، پرچم آزادی، آگاهی و امید را افراشته‌اند. هفدهم مرداد روز بزرگداشت مقام خبرنگار و اصحاب رسانه و یاد روز باشکوه تلاشگران عرصه اندیشه و قلم را به خبرنگاران عزیز تبریک عرض نموده و ضمن پاسداشت خاطره شهدای اصحاب رسانه، جد و جهد شما عزیزان را در برافروختن چراغ اطلاع رسانی مستقل و مسئولانه ارج می‌نهیم. از ایزد منان تداوم عزت و اهتمام مسئولانه شما را در روایت عشق، آزادی و حق گویی در عرصه آگاهی آرزومندیم.

                                                                               علیرضا فلاح نصرت آباد

سرپرست مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی گیلان

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=11870

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: