پروژه پست ۶۳/۲۰ کیلوولت ضیابر به بهره برداری رسید

 


باز باران خبر / با حضور استاندار گیلان، نماینده مردم شهرستان صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی، مدیران عامل شرکت های برق منطقه ای و توزیع نیروی برق گیلان، امام جمعه و فرماندار صومعه سرا، پست برق منطقه ضیابر افتتاح و در مدار قرار گرفت.


  بهمن داراب زاده مدیر عامل شرکت برق منطقه ای گیلان در این مراسم گفت: پروژه پست ۶۳/۲۰ کیلوولت ضیابر، با ظرفیت۳۰ مگاولت آمپر با هدف تامین برق مطمئن و پایدار واحدهای صنعتی و مسکونی شهر ضیابر و نواحی اطراف آن با اعتبار۷۲۰ میلیارد ریال افتتاح و بهره برداری شد.
وی افزود: علاوه بر پروژه های افتتاحی در دهه فجر سالجاری، پروژه های متعددی در دست اجرا داریم که سال آتی به بهره برداری خواهند رسید و امیدوارم بتوانیم استان گیلان را از نظر پایداری شبکه برق به جایگاه واقعی اش برسانیم.
در این مراسم همچنین سید کاظم دلخوش نماینده مردم شهرستان صومعه سرا گفت: از مدیر عامل شرکت برق منطقه ای گیلان و همکارانشان که به مدت ۸ ماه با کار شبانه روزی در به ثمر رسیدن این پروژه از جان مایه گذاشتند قدردانی می کنم و خواستار تداوم  اجرای اینگونه پروژه ها در شهرستان صومعه سرا و استان هستم.
‌ استاندار گیلان نیز در ادامه این آیین ضمن قدردانی از تلاش های مجموعه برق منطقه ای گیلان که با کار شبانه روزی خود مدیریت جهادی را معنا کردند، افزود: بعد از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران، عزم جدی در راستای آبادانی کشور صورت گرفت و به عنوان مثال در بخش برق، امروز تقریبا تمامی روستاهای استان گیلان از نعمت برق برخوردار هستند.
عباسی گفت: قبل از انقلاب اسلامی ایران، در بسیاری از زمینه ها وابسته به بیگانگان بودیم که امروز به برکت انقلاب ، متخصصین و مهندسین ایرانی در بسیاری از زمینه ها به پیشرفت های چشمگیری دست یافته اند که این امر بیانگر اقتدار نظام و به بار نشستن درخت تنومند انقلاب اسلامی ایران است.
 

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=29476

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: