پرداخت ۱۸۵ میلیارد تومان مطالبات طرف های قرارداد بیمه سلامت گیلان

مدیرکل بیمه سلامت گیلان گفت: از ایتدای امسال ۱۸۵ میلیارد تومان از مطالبات طرف های قرارداد با بیمه سلامت استان پرداخت شده است بخشی از این مطالبات به طور کامل تسویه شده است.

به گزارش باز باران خبر؛ دکتر جمشید محمدی افزود: مطالبات سه ماهه اول سال جاری موسسات تشخیصی و درمانی بخش خصوصی از جمله پزشکان، دندانپزشکان، درمانگاه ها، پاراکلنیک “آزمایشگاهها، مراکز تصویربرداری ها و فیزیوتراپی ها” و کلیه مطالبات بیمارستان های خصوصی و مراکز جراحی محدود به طور کامل تسویه شده است.

وی اظهار داشت: از مجموع ۱۸۵ میلیارد تومان پرداختی های امسال  ۱۰۰ میلیارد تومان برای تسویه بدهی سال ۹۸  و  ۸۵ میلیارد تومان برای سال ۹۹ بوده است.

وی خاطر نشان کرد: از کل این پرداختی هابه طرف های قرارداد با بیمه سلامت گیلان ۷۶ میلیارد تومان به مراکز دولتی و دانشگاهی مانند بیمارستانی های دولتی، شبکه بهداشت و پزشکان خانواده و ۱۰۹ میلیارد تومان به مراکز خصوصی اعم از پزشکان، داروخانه ها و پاراکلنیک “آزمایشگاه های تصویربرداری و فیزیواتراپی” پرداخت شده است.

وی از تلاش های شبانه روزی سرپرست بیمه سلامت ایران در تامین و پرداخت مطالبات سال ۹۸ موسسات طرف قرارداد که نشان از توجه ویژه به موضوع رضایتمندی طرف قرارداد و ارایه خدمات مطلوب و با کیفیت به بیمه شدگان است، قدردانی کرد.

مدیرکل بیمه سلامت گیلان بیان داشت: از همه بیمه شدگان درخواست می شود تا برای مبارزه با ویروس کرونا و کمک به سلامت افراد جامعه پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند و با رعایت اصل بهداشتی در مسیر این مبارزه با تلاشگران عرصه سلامت همراهی لازم را داشته باشند.

بر اساس آخرین آمار یک میلیون و ۲۲۸ هزار و ۱۰۴ نفر در گیلان تحت پوشش بیمه سلامت هستند، اداره کل بیمه سلامت گیلان  برای ارایه خدمات مطلوب و بهینه و خرید راهبردی خدمات برای بیمه شدگان با بیش از یک هزار و ۷۰۰ موسسه درمانی در سطح استان قرارداد دارد.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=13065

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: