پرداخت تسهیلات کارآفرینی به بانوان از اولویت‌های صندوق کارآفرینی امید است

مدیرصندوق کارآفرینی امید استان گیلان بر ادامه برنامه حمایتی و ارائه خدمات مطلوب به بانوان کارآفرین استان گیلان با استفاده از ظرفیت‌های ویژه دولت و صندوق کارآفرینی امید، اشاره کرد و گفت: از اولویت‌های صندوق کارآفرینی امید، پرداخت تسهیلات کارآفرینی در حوزه بانوان بوده است.

به گزارش باز باران خبر و به نقل از دیار میرزا، مرتضی شهبازی، مدیر صندوق کارآفرینی امید استان گیلان در سالروز ولادت باسعادت ام‌ابیها، دخت نبی اکرم اسلام(ص) از بانوان شاغل در صندوق و نیز بانوان کارآفرین استان تقدیر کرد.

شهبازی ضمن تبریک روز زن و با بیان ویژگی و دشواری‌های کار زنان در محیط اداری و داخل منزل، گفت: آموزش در گسترش فعالیت‌های کار‌آفرینان در اقتصاد، بسیار موثر است و کشور ما به تعلیم و تربیت در این زمینه نیاز دارد.

وی بخش ویژه‌ای از منابع مشاغل خانگی به عنوان تسهیلات در حوزه بانوان را یکی از راهکارهای حمایت از اشتغال زنان عنوان کرد و افزود: مشاغل خانگی یکی از حوزه‌های مهم فعالیت حوزه بانوان به شمار می‌رود که مورد حمایت دولت قرار گرفته است.

مدیر صندوق کارآفرینی امید استان گیلان با بیان اینکه از ابتدا امسال تا کنون ۲ هزار و ۹۹۲ مورد پرداختی صورت گرفته است، گفت : صندوق کار آفرینی امید برای سال ۹۸ در بخش بانوان ۹۷۶ مورد تسهیلات به مبلغ یکصد و دو میلیارد و ۴۵۵ میلیون ریال در این حوزه پرداخت کرده است.

وی بر ادامه برنامه حمایتی و ارائه خدمات مطلوب به بانوان کارآفرین استان گیلان با استفاده از ظرفیت‌های ویژه دولت و صندوق کارآفرینی امید، اشاره کرد و افزود: از اولویت‌های صندوق کارآفرینی امید، پرداخت تسهیلات کارآفرینی در حوزه بانوان بوده است.

شهبازی اضافه کرد: تکیه کامل کارآفرینان به تسهیلات بانکی و دولتی نتیجه بخش نخواهد بود و خود کارآفرینان نیز باید با روش‌های ابتکاری منابع مالی جذب کرده و در مسیر تولید وارد کنند.

وی در پایان با بیان اینکه در شرایط کنونی نگرش به حضور بانوان در جامعه تغییر یافته است، اظهار کرد: بانوان استان گیلان در سال های اخیر در فعالیت‌های اشتغالزایی و کارآفرینی موفق بوده‌اند.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=7668

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: