ووشوکار گیلانی عازم مسابقات قهرمانی آسیا شد

حسین قبله نما ووشوکار گیلانی عازم مساقات قهرمانی آسیا در کشور برونئی شد.

به گزارش باز باران خبر و به نقل از ایرنا، رئیس هیات ووشو استان اظهار داشت: تیم ملی ووشو دختران و پسران ایران عازم رقابت های قهرمانی آسیا شد که حسین قبله نما از گیلان نیز به همراه این تیم عازم کشور برونئی محل برگزاری مسابقات شده است.

محمدرضا نوبخت افزود: حسین قبله نما ووشوکار شایسته و ملی پوش گیلانی در بخش تالو( اجرای فرم) به همراه تیم ملی عازم دهمین دوره رقابت های قهرمانی آسیا شد تا با حریفان خود در این بخش به رقابت بپردازد.

دهمین دوره رقابت های ووشوی قهرمانی جوانان آسیا از فردا ( دوشنبه ۲۸ مرداد ماه) در دو قسمت ساندا و تالو در دو بخش پسران و دختران و با حضور زبده ترین ووشوکاران این رده سنی از کشورهای قاره آسیا در برونئی آغاز می شود.

این ورزشکار َشایسته گیلانی در رقابت های ووشو قهرمانی نوجوانان و جوانان کشور که در اصفهان جریان داشت، با درخشش خود موفق به کسب سه مدال طلا و سه مقام قهرمانی شد و به تیم ملی راه یافت. حسین قبله نما ورزشکار شایسته گیلانی در رقابت های قهرمانی نوجوانان کشور و در فرم های چانگ چوان(بدون سلاح) ، گوئن شو(مبارزه با چوب) و دائو شو (مبارزه با شمشیر) مدال طلا و عنوان نخست را کسب کرده بود.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=3372

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: