وظیفه رسانه در گام دوم انقلاب تزریق امید در جامعه است

همایش نقش رسانه در گام دوم انقلاب با حضور رییس سازمان بسیج رسانه گیلان و جمعی از اصحاب رسانه صبح امروز  در سالن اجتماعات پارک علم و فناوری گیلان برگزار شد.

به گزارش باز باران خبر، رئیس سازمان بسیج رسانه گیلان با بیان اینکه رسانه باید با قلم و نگاه رسانه‌ای خود امید را در جامعه زنده نگه دارد، گفت: رسانه باید با قلم و نگاه رسانه‌ای خود امید را در جامعه زنده نگه دارد، ایجاد نا امیدی در جامعه سمی است که رسانه ملزم به پیشگیری از آن است.

 مهدی پارسا اظهار کرد: انقلاب اسلامی برای رسیدن به اهداف خود نیاز به رسانه دارد تا بتواند آرمان‌های امامین انقلاب را محقق کند.

وی با اشاره به اینکه پیروزی انقلاب اسلامی باعث تغییرات عظیمی در خاورمیانه شده است، بیان کرد:صحت این مسئله مهم را هم دوست و هم دشمن پذیرفته‌اند.

رئیس سازمان بسیج رسانه استان گیلان با بیان اینکه امروزه ابزاری مانند قلم از بسیاری از ابزارات دیگر برنده‌تر است، افزود: اگر یک فرد معمولی بخواهد گامی به سوی موفقیت بردارد، یک گام کامل نمی‌تواند بردارد اما انقلاب اسلامی یک گامش ۴۰ سال به طول انجامید.

پارسا با اشاره به اینکه امروزه ابزاری مانند قلم از بسیاری از ابزارات دیگر برنده است گفت: افراد حاضر در رسانه‌ها نقش بسیار مهمی در جامعه دارند همچنین رسانه‌ها می‌توانند با قلم خود نور امید را در دل مردم جامعه روشن کنند.

وی با بیان اینکه وظیفه رسانه در گام دوم انقلاب این است که نقاط قوت نظام و انقلاب را ببیند، تصریح کرد: دشمن ۴۰ سال پر تنش را در تاریخ پس از انقلاب تجربه کرده است، این در حالی است که در دنیا هیچ کشوری نبوده که هشت سال جنگ را با حمایت ابر قدرت‌های دنیا به صورت تحمیلی تحمل و دفاع کرده باشد.

رئیس سازمان بسیج رسانه گیلان با بیان اینکه رسانه باید با قلم و نگاه رسانه‌ای خود امید را در جامعه زنده نگه دارد، افزود: ایجاد نا امیدی و بسط دادن یأس در جامعه سمی است که رسانه ملزم به پیشگیری از آن است.

پارسا با بیان اینکه مسؤولان به این نتیجه رسیده‌اند که برای پیشبرد اهداف انقلاب باید اقداماتشان پیوند رسانه‌ای داشته باشد، گفت: امروز رسانه نقش عظیمی در تربیت نیروهای انقلاب و انعکاس پیشرفت‌ها و امیدواری در جامعه دارد.

گفتنی است در این همایش دو تن از پژوهشگران دین و انقلاب به آموزش و روشنگری اهداف انقلاب و گام دوم آن و نقش تاثیرگذار رسانه ها در این بخش پرداختند.

 

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=3321

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: