وضعیت آب شرب شهرستان رودبار اورژانسی است


  بازباران خبر- فرشته بریدک: طهمورث عموپور فرماندار رودبار در جلسه بررسی پروژه های آب رسانی به روستاهای شهرستان رودبار از محل اعتبارات محرومیت زدایی قرارگاه امام حسن مجتبی (ع) که با حضور ناظر عالی محرومیت زدایی ، مسئول دفتر فنی بسیج سازندگی گیلان و جمعی از مسئولان شهرستان برگزار شد، گفت: در شهرستان رودبار روستاهایی وجود دارد که با کمبود شدید آب شرب مواجه هستند.
  فرماندار رودبار بیان داشت: سیاست دولت  آیت الله رئیسی ، نگاه ویژه و عادلانه به روستاهای محروم است، در این زمینه مسئولان مربوطه جهت رفع دغدغه های روستاییان عزیز هرچه سریعتر اقدامات لازم را بعمل آورند.
 وی افزود: قرارگاه محرومیت زدایی در شهرستان رودبار باید پررنگ تر اجرایی شود تا مردم مناطق محروم بیش از این نگرانی آب شرب را نداشته باشند.
  عموپور یادآور شد: انتظار می رود کشاورزان زحمتکش آب شرب را برای محصولات کشاورزی خود استفاده نکنند تا در شهرستان با کمبود آب شرب مواجه نباشیم.
 فرماندار رودبار تاکید کرد: مسئولان استانی این قرارگاه با شرکت آب و فاضلاب شهرستان و بخشداران باید تعاملات بیشتری داشته باشند.

نماینده عالی دولت در شهرستان رودبار خاطرنشان کرد؛ آب شرب در شهرستان رودبار وضعیت اورژانسی دارد و همه مسئولان در خصوص رفع این مشکل همکاری و تصمیم گیری های لازم را انجام دهند.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=30854

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: