وزیر پیشنهادی برای وزارت صمت متخصص و کارآزموده باشد

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر حساسیت مجلس برای انتخاب وزیر صمت گفت: دولت باید عزم خود را برای معرفی یک وزیر پیشنهادی قوی، بدون حاشیه، باتجربه و متخصص جزم کند.

به گزارش باز باران خبر و به نقل از فارس؛ جبار کوچکی نژاد با اشاره به بلاتکلیفی وزارت صمت در داشتن وزیر، اظهار کرد: دولت باید عزم خود را برای معرفی یک وزیر پیشنهادی قوی، بدون حاشیه، باتجربه و متخصص جزم کند.

وی با ارزیابی عملکرد مجلس در رابطه با گزینه‌های معرفی‌شده به‌عنوان وزیر پیشنهادی وزارت صمت از سوی دولت، افزود: مجلس از اینکه به مدرس خیابانی برای تصدی وزارت صنعت، معدن و تجارت رأی نداد، اشتباه کرد.

عضو کمیسیون برنامه‌وبودجه مجلس شورای اسلامی با اشاره به کارآمدی وزیر پیشنهادی قبلی دولت برای تصدی وزارت صمت، گفت: مدرس خیابانی از نیروهای باتجربه وزارت صمت بود و ما از وی یک نیروی پرتلاش و بدون حاشیه سراغ داشتیم.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به حساسیت بالای مجلس نسبت به وزارت خانه صنعت، معدن و تجارت، بیان کرد: مجلس حتماً در رابطه با وزیر پیشنهادی وزارت خانه صمت حساسیت لازم را اعمال خواهد کرد و تغییر نگرشی در این رابطه خواهد داشت.

کوچکی نژاد با انتقاد از گمانه‌زنی‌ها برای معرفی چند نیروی غیرمتخصص و بی‌تجربه از سوی دولت برای وزارت صمت، تصریح کرد: نیروهایی که دولت در حال حاضر در تلاش است تا برای وزارت خانه صمت معرفی کند تجربه و تخصصی نیز در رابطه با مأموریت‌های آن ندارند.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=13291

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: