ورزش قهرمانی موتور محرک ورزش همگانی/برگزاری مراسم تجلیل از پیشکسوتان ورزشکاران و قهرمانان

بازباران خبر/ آیین تجلیل از خبرنگاران در روز سه شنبه اول شهریور ساعت ۱۷ در مهمانسرای المپیک برگزارشد.

مدیر کل ورزش و جوانان گیلان در مراسم تجلیل از خبرنگاران ضمن تسلیت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان و اربعین حسینی از رسانه ها به جهت همراهی با اداره کل ورزش و جوانان در پوشش اخبار تقدیر و تشکر نمود.

جهانبخش آرمان گفت:اصحاب رسانه با دغدغه فراوانی که دارند در واقع پیش قراولان جهاد تببین هستند.

وی خبرنگاران را آگاه به مسائل روز و عملکرد دستگاهای اجرایی خواند .

آرمان افزود: تمام تلاش خود را برای رفع مشکلات جوانان بکار خواهم گرفت.

مدیر کل ورزش و جوانان گیلان در پاسخگویی به سوالات خبرنگاران گفت:ما با همکاری معاونت حوزه ورزش و جوانان گیلان توانستیم مصوباتی را طرح و اعتبارات را برای تعمیر و تجهیز سالن های ورزشی به خود تخصیص دهیم.

وی از برگزاری المپیاد ورزشی استعدادهای برتر و درخشان با همکاری آموزش و پرورش خبر داد و گفت: ما برای آینده ورزش شاخص و تمرکز را روی جوانان و نوجوانان قرار دادیم.

مدیر کل ورزش و جوانان گیلان در خصوص تیم سپیدرود و داماش که تا حدودی افت داشته گفت: ما برای تمام باشگاهای ورزشی در تمام رشته ها تا رسیدن به مرحله پیروزی و قهرمانی برنامه و بایدتحول ایجاد کنیم.

وی همچنین زیر ساخت ورزش گیلان را مواجه با مشکلات خواند و گفت تا زمانی که ما زیر ساخت نداشته باشیم در هر رشته چه تیمی چه قهرمانی حرفی برای گفتن نداریم .

آرمان عمده ترین چالش ورزش گیلان را زیر ساخت ورزشی خواند و گفت در دو باشگاه سپید رود و داماش و سایر ورزشگاه شهرستان ما زیر ساخت نداریم.

مدیر کل ورزش و جوانان گیلان تصریح کرد؛ تمام تلاش خود را برای اتمام ورزشگاه عضدی و در اختیار دادن این ورزشگاه به دو باشگاه پر هوادار قرار خواهم داد.

وی قهرمانان را الگوی رفتاری و اخلاقی ورزشکاران دانست گفت: طبق فرموده مقام رهبری ورزش قهرمانی موتور محرک ورزش همگانی است.

وی افزود : بنده آمدم در ورزش گیلان مدیریت کنم و اجازه نخواهم داد کسی سیاسی و غیر سیاسی مرا مدیریت کند .

آرمان تاکید کرد تمام رویداد ورزشی زمانی ماندگار خواهد ماند که پیوست فرهنگی داشته و اخلاق محور و پیشینه فرهنگی داشته باشد و هر پولی برای ورزش بیاد بر اساس فعالیت هیئت ورزشی بین آنها تقسیم می کنم.

مدیر کل ورزش و جوانان گیلان از برگزاری مراسم تجلیل از پیشکسوتان ورزشکاران و قهرمانان خبر داد و گفت: آخرین مراسم بزرگ تجلیل ورزشکاران در زمان مرحوم قهرمانی استاندار وقت برگزار شد و بنده خودم جز تجلیل شوندگان بودم.

در پایان مراسم از پیشکسوتان عرصه رسانه و خانواده های درگذشتگان خبرنگار مرحوم منوچهر رجا ،مرحوم بهرام نوایی،مرحوم اکبر محبوبی فر، مرحوم فرخ پاسکاری،مرحوم کاوه کاویانپور،مرحوم سیدگلمیرساداتی تجلیل شد.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=26899

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: