کارگاه تخصصی آنلاین ورزش و دیابت

وبینار تخصصی ورزش و دیابت برگزار می شود.

به گزارش باز باران خبر؛ دکتر سیاوش خداپرست، رییس انجمن علمی مدیریت ورزشی گیلان و مسئول برگزاری این دوره گفت: این وبینار تخصصی به همت باشگاه پژوهشگران جوان و با همکاری انجمن علمی تربیت بدنی دانشگاه آزاد واحد لاهیجان بصورت آنلاین برگزار خواهد شد.

سیاوش خداپرست افزود: با توجه به شیوع بیماری کرونا این دوره بصورت آنلاین و توسط دکتر سید مرتضی طیبی عضو هیات علمی دانشگاه علامه طباطبایی تدریس می شود.

وی ادامه داد: حضور در این وبینار تخصصی بصورت رایگان و برای تمامی افراد، دانشجویان، ورزشکاران و مربیان آزاد می باشد.

دکتر خداپرست با اشاره به اینکه این وبینار ساعت ۱۴ روز یکشنبه ۶ شهریور برگزار می شود اظهار داشت: علاقمندان، ورزشکاران و مربیان برای شرکت در این دوره باید از طریق لینک زیر با تکمیل فرم اقدام به ثبت نام نمایند. https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfw9qaYkO1P2kcrq5W1WnTuFeF2FVO8MnE5Lr87gZhkl2ZkTg/viewform?usp=sf_link

وی همچنین خاطر نشان کرد: برای شرکت کنندگان در این‌ وبینار پس از تکمیل فرایند ثبت نام گواهینامه معتبر صادر خواهد شد. مسئول برگزاری این دوره یادآور شد: ورود به این وبینار با لینک زیر http://lms.iaurasht.ac.ir/lworkshop انجام می شود و همچنین علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به کانال تلگرامی تربیت بدنی واحد لاهیجان به نشانی liau_sport @مراجعه فرمایند.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=13914

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: