هیئت اندیشه‌ورز بسیج رسانه گیلان نمونه کشوری شد

رئیس سازمان بسیج رسانه گیلان با اشاره به ۶ طرح هیئت اندیشه‌ورز این سازمان گفت: هیئت اندیشه‌ور بسیج رسانه گیلان نمونه کشوری شد.

به گزارش باز باران خبر و به نقل از فارس، مهدی پارسا در جمع اصحاب رسانه این استان با بیان اینکه هیئت‌های اندیشه‌ورز اتاق‌های فکر راهبردی برای نواندیشی است، اظهار کرد: امسال هفت نشست تخصصی هیئت اندیشه‌ورز با مشارکت ۲۱ نفر از نخبگان، پیشکسوتان و صاحب‌نظران حوزه رسانه برگزار شد.

وی با بیان اینکه ۶ طرح در جلسات هیئت اندیشه‌ورز سازمان بسیج رسانه گیلان تهیه، تدوین و تصویب شد، افزود: راه‌اندازی هیئت‌های اندیشه‌ورز از تأکیدات مقام معظم رهبری به اقشار سازمان بسیج مستضعفین است‌.

رئیس سازمان بسیج رسانه استان گیلان با بیان اینکه فرآیند سیاستگذاری و تصمیم‌گیری در سطوح مختلف به سازماندهی ویژه‌ای نیاز دارد، تصریح کرد: هیئت اندیشه‌ورز مسؤولیت طراحی و سیاست‌گذاری راهبردی را بر عهده دارد و به این روش نخبگان بسیجی در طرح و برنامه اقشار بسیج مشارکت و نقش‌آفرینی می‌کنند.

پارسا با تأکید بر اینکه فعالیت‌های سازمان بسیج مستضعفین در اقشار مختلف مردمی است، گفت: بسیج، پاسدار ارزش‌های انقلاب اسلامی است و تمام تلاش خود را معطوف رشد و بالندگی کشور کرده است.

وی با اشاره به کسب عنوان نمونه و فعال کشوری هیئت اندیشه‌ورز سازمان بسیج رسانه استان گیلان بیان کرد: از ایده‌ها، نظرات و پیشنهادات همه خبرنگاران، عکاسان خبری، تصویربرداران، فعالان فضای مجازی و مدیران مسؤول رسانه‌های مکتوب و مجازی استقبال می‌کنیم.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=4031

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: