همه جای ایران آرزوی صعود ملوان را می‌کنند

بازباران خبر/به گزارش “ورزش سه”، مازیار زارع سرمربی تیم ملوان بندرانزلی پس از تساوی تیمش مقابل مس درباره این دیدار گفت: فکر می‌کنم بازی حواشی خاصی نداشت. یک لیزر در چشم دروازه‌بان ما انداختند و به داور گفتم و تذکر داد.

هواداران آمدند و لذت بردند و هیچ مشکلی هم فکر کنم وجود نداشت. به جز هشت دقیقه آخر بازی که تمرکز نداشتیم؛ در طول بازی فکر کنم با تمرکز بازی کردیم و موقعیتی به تیم مس ندادیم. دو موقعیت از روی شوت از راه دور داشتیم. در هشت دقیقه آخر باتوجه به اینکه میزبان بودند و طبیعی بود فشار بیاورند، ارسال کردند اما موقعیت خاصی ندادیم.

او درباره آرزوی دیرینه مردم انزلی برای صعود ملوان توضیح داد: ما هرجای ایران که می‌رویم، برایمان آرزوی موفقیت و صعود به لیگ برتر می‌کنند؛ همین‌طور مردم شهر و استان ما. هشت فینال داریم و به هیچ‌وجه پا پس نمی‌کشیم و همچنان ادامه دارد و چیزی تمام نشده. هفته بعد یک بازی حساس و مهم داریم و بعد هم می‌رویم برای بازی‌های بعدی تا جشن قهرمانی.

مازیار زارع در خصوص حمایت‌ها از ملوان گفت: مجموعه عوامل باشگاه کاملا به‌صورت حرفه‌ای از ابتدای فصل جلو رفتیم و امیدوارم مزد زحمات را با صعود به لیگ برتر بگیریم. من مطمئنم اگر هرچیزی به‌صورت فوتبالی جای خودش باشد، موفقیت هم خواهد بود.وی در پاسخ به این سوال که وضعیت مدیریتی ملوان برای فصل آینده به چه شکلی خواهد بود، عنوان کرد: الان چیزی اتفاق نیفتاده و من دوست ندارم در مورد چیزی که اتفاق نیفتاده صحبت کنم. هشت فینال پیش رو داریم و اگر الان بخواهیم در مورد چیزی که اتفاق نیفتاده صحبت کنیم، ‌درست نیست. انشالله به وقتش که قهرمان شدیم، در مورد حمایت‌ها صحبت می‌کنیم.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=23809

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: