نیروی انسانی، مهمترین مولفه پویایی چرخه تولید است/ کارگران؛ سرمایه اصلی و هوشمند بخش تولید هستندباز باران خبر/ مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان گیلان در حاشیه بازدید از دو واحد صنعتی استان به مناسبت هفته کار و کارگر گفت: ۸۵ هزار نفر نیروی انسانی در واحدهای صنعتی استان مشغول فعالیت هستند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان گیلان؛ تیمور پورحیدری ضمن حضور در میز خدمت جهادی در شهرصنعتی رشت به اتفاق سرهنگ اسکندری مسئول بسیج کارگری استان، از دو واحد صنعتی به مناسبت هفته کار و کارگر بازدید به عمل آورد و در حاشیه این بازدید، اظهار داشت: نیروی انسانی مهمترین مولفه پویایی چرخه تولید است و نبض تحول و تحرک در حوزه تولید در دستان کارگران خدوم و زحمتکش است.
وی با تبریک هفته کار و کارگر به همه کارگران و کارآفرینان، تصریح کرد: نیروی انسانی خلاق می تواند باعث شکوفایی صنعت و تجلی روز افزون محصولات کارخانه شود و امروزه دنیا، به نیروی انسانی بعنوان سرمایه اصلی، هوشمند و قوه محرکه پیشرفت باور دارد و حضور اقشار کارگری متعهد در حوزه تولید و جریان سازی اقتصادی، بسیار حائز اهمیت است.
دکتر پور حیدری خاطرنشان کرد: علاوه بر شاغلین ۷۵ نفری حوزه صنعت؛ ۱۵۵ هزار نفر در حوزه صنفی و خدمات مرتبط و ۸۳۱ نفر در حوزه بازرگانی خارجی و ۱۷۰۰ نفر در معادن استان گیلان فعالیت می کنند.
مدیرکل صمت گیلان ضمن تاکید بر حمایت از کارگران در سطوح مختلف عنوان کرد: کارآفرینان که نسبت به معیشت کارگران توجه و التفات ویژه دارند شایسته تحسین اند و لازم است مورد تکریم قرار گیرند.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=30588

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: