نیازمند وحدت رسانه‌ای برای افشای جنایت‌های آمریکا هستیم

رئیس بسیج رسانه گیلان با بیان اینکه رسانه‌های انقلابی باید عمق دشمنی و کینه‌توزی آمریکا علیه ملت ایران را به گوش جهانیان برسانند، اضافه کرد: امروز نیازمند وحدت رسانه‌ای برای گره‌گشایی از مسائل و افشای جنایت‌های آمریکا هستیم.

به گزارش باز باران خبر و به نقل از ایسنا، مهدی پارسا  با بیان اینکه آمریکایی‌ها بعد از جنگ جهانی دوم در سال ۱۹۴۵ در بیش از ۸۰ نقطه دنیا حضور سیاسی و نظامی داشتند،‌ اظهار کرد: دخالت در امور سیاسی کشورها و دولت‌ها رویه آمریکا طی سده اخیر بوده است.

وی سلطه سیاسی و نظامی آمریکا را موجب منفور شدن این کشور در بین ملت‌ها دانست و افزود: بسیاری از کشورها به واسطه وابستگی‌های سیاسی به دولت‌های استکباری و زورگو نتوانسته‌اند استقلال‌خواهی ملتشان را علنی کنند.

رئیس بسیج رسانه گیلان جنبش ۹۹ درصدی وال‌استریت را نشان‌دهنده واقعیت آمریکا دانست و تصریح کرد: اگر این جنبش اتفاق نمی‌افتاد مردم دنیا نمی‌دانستند که در آمریکا چه می‌گذرد و ۹۹ درصد مردم این کشور اسیر مطامع سیاسی و اقتصادی یک درصد هستند.

پارسا با بیان اینکه امروز رسانه‌ها وظیفه دارند به بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی بپردازند، اضافه کرد: مقام معظم رهبری قائل به دسته‌بندی چپ و راست رسانه‌ها نیستند و لذا همه رسانه‌های جریان انقلاب در این مهم ماموریت دارند.

وی یکی از بزرگترین و مهمترین ماموریت‌های رسانه‌های تراز انقلاب را روشنگری درباره جنایت‌های آمریکا در طول تاریخ حیاتش دانست و خاطرنشان کرد:‌ آمریکایی که حدود ۲۵۰ سال از عمرش می‌گذرد نسبت به ایران با بیش از هفت هزار سال تمدن قلدرمابانه رفتار می‌کند. در طول چهل ساله انقلاب نیز انواع و اقسام تهدیدها و تحریم‌ها را علیه ملت ایران به‌کار گرفته است.

این مسئول فرهنگی با بیان اینکه رسانه‌های انقلابی باید عمق دشمنی و کینه‌توزی آمریکا علیه ملت ایران و همه ملت‌های آزاده دنیا را به گوش جهانیان برسانند، اضافه کرد: امروز نیازمند وحدت رسانه‌ای برای گره‌گشایی از مسائل و افشای جنایت‌های آمریکا هستیم.

رئیس بسیج رسانه گیلان هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی را بهانه خوبی دانست تا رسانه‌ها آمریکا را در پیش چشم ملت ایران و افکار عمومی دنیا رسوا کنند و گفت:‌ افکار عمومی اسیر رسانه‌های حاکمیتی خودشان هستند، اما رسانه‌ها در نظام مقدس جمهوری اسلامی براساس گفتمان اسلام و انقلاب فعالیت می‌کنند و جهان‌بینی اسلامی و قرآنی دارند.

وی با بیان اینکه رسانه‌های غربی دارای نگاه امانیستی و جهان‌بینی مادی هستند، تصریح کرد:‌ رسانه‌های غربی اخباری را به خورد مخاطبان جهانی خود می‌دهند که در راستای اهداف سردمداران استکباری است و لذا وظیفه رسانه‌های انقلابی است که این روشنگری را در سطح دنیا داشته باشند.

 

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=2290

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: