نگاه به صنعت باید فرابخشی و برای رونق تولید باشد 

سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان با حضور نماینده دکتر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور و رئیس سازمان نشستی به منظور به منظور رفع چالشها و بررسی مشکلات صنعت فولاد به ویژه مجتمع فولاد گیلان در محل مجتمع فولاد گیلان واقع در شهر صنعتی تشکیل شد.
 به گزارش واحد روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت  استان گیلان؛ رئیس سازمان صمت در این نشست در جمع هیئت مدیره مجتمع فولاد گیلان از لزوم رویکرد ویژه به حوزه تولید سخن گفت و اظهار داشت: همه مسئولین و دست اندرکاران نظام به ایجاد رویکرد واحد در بستر اقتصاد و اشتغال ایمان دارند لذا نگاه به صنعت باید فرابخشی و برای رونق تولید باشد.
 فرهاد دلق پوش از حضور مسئول دفتر ویژه رئیس سازمان برنامه بودجه کشور، کریم کشور دوست، در این نشست قدردانی کرد و افزود: استفاده از تمام ظرفیتهای معنوی و سیاسی جهت رفع موانع تولید و روند افزایش اشتغال، لازمه مواجهه با تمام قوا در برابر هجمه تحریم های خصمانه دشمن است.
وی  در ادامه تاکید کرد: نوکری و خدمت به کارآفرینان و تولیدکنندگان را از وظایف و تکالیف خود و مجموعه ام می دانم و منتی نیز بر هیچ کس ندارم ولی باید مدیران بخش تولید نیز تلاش بی‌وقفه و پیگیری لازم را داشته باشند.
 این مسئول شرط گذر از این رکود نسبی را برداشتن گامهای محکم تر از سردمداران بخش تولید دانست و گفت: قطعاً با هم افزایی تمام پتانسیلهای ملی و استانی این موفقیت حاصل خواهد شد چون هدف استفاده مطلوب از امکانات و منابع برای ایجاد ارزش افزوده بیشتر در حوزه تولید و توسعه اشتغال در استان گیلان است.
در ادامه کریم کشور دوست، مسئول دفتر دکتر نوبخت در گیلان پس از بیان اظهارات و مطالبه هیئت مدیره مجتمع فولاد گیلان مبنی بر نیاز مبرم به تسهیلات سرمایه در گردش و ثابت برای طرح توسعه ۱۵۰ هزار تن ورق گالوانیزه  و پیش بینی اشتغال افزون بر۸۰ نفر که نیمه تمام مانده است، قول مساعد داد که پیگیری لازم را جهت تامین نقدینگی واحد به انجام برساند.
گفتنی است در صنعت فولاد ۹واحد شمش و میلگرد با اشتغال بیش از سه هزار ۲۰۰نفر در گیلان به صورت مستقیم فعالیت دارند که هزارو ۲۰۰ نفر آن در مجتمع فولاد گیلان مشغولند.
در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=3810

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: