نوبخت بدلیل گیلانی بودن، ۸۰ درصد بودجه را به گیلان برده است!

استاندار اسبق و نماینده فعلی بابل مدعی شد: از آستارا تا انزلی یک ردیف بودجه و از انزلی تا گلوگاه یک ردیف بودجه در نظر گرفته شد که آقای نوبخت بدلیل گیلانی بودن، ۸۰ درصد بودجه را به گیلان برده است.

به گزارش باز باران خبر و به نقل از گیل خبر؛ مهدی سعادتی نماینده مردم شهرستان بابل در مجلس بابیان اینکه اولویت مجلس، برخورد بی‌رحمانه با مفاسد اقتصادی است، اظهار داشت:هیچ اختلاف و وحدت شکنی را در برنامه کاری نداریم و برای حفظ منافع ملی و شهرستان وحدت و همدلی را سر لوحه کارمان قرار دادیم.


وی با انتقاد از اینکه ۸٠ درصد بودجه انزلی تا گلوگاه توسط نوبخت در گیلان هزینه شد، افزود:عقب‌ماندگی بابل در زیرساخت، بسیار گسترده بوده و باپیگیری مشترک همکار خوبم دکتر کریمی در صدد تخصیص اعتبارات در این حوزه هستیم.

سعادتی خاطرنشان کرد:از نمایندگان قبلی تشکر می‌کنم وباید یاد آور شوم که در انتخابات گذشته مردم ما به دنبال یک تغییر و تحول بودندوشهرستان بابل که دومین شهرستان پرجمعیت‌ در شمال کشور پس از رشت است دارای عقب ماند گی های فراوانی است و تعیین ضرب‌العجل ساخت تصفیه‌خانه که به اشتباه اینطور ساخته شد، از عمده برنامه‌های ما است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تصریح کرد: سه موضوع مهم عدالت، مسائل اقتصاد و معیشت و مسائل فرهنگی موضوعاتی بود که مورد اهتمام مقام معظم رهبری بوده وقطعا یکی از اولویت‌های مجلس برخورد بی‌رحمانه و شجاعانه مقابل مفاسد اقتصادی است.

نماینده بابل با انتقاد از بی عدالتی در تخصیص بودجه گفت:از آستارا تا انزلی یک ردیف بودجه و از انزلی تا گلوگاه یک ردیف بودجه در نظر گرفته شد که آقای نوبخت بدلیل گیلانی بودن، ۸۰ درصد بودجه را به گیلان برده است.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=10979

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: