نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی همزمان با سراسر کشور در گیلان برگزار می‌شود

مدیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی استان گیلان گفت: نهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی با هدف ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی در گیلان برگزار می‌شود.

به گزارش باز باران خبر: پریسا کرمی در جمع خبرنگاران از برگزاری نهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی در گیلان خبر داد و اظهار داشت: این جشنواره با هدف ترویج هر چه بیشتر فرهنگ کتاب و کتابخوانی و سیره ائمه اطهار(‌ع) در استان گیلان برگزار می‌شود.

مدیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی استان گیلان در تشریح بیشتر جزئیات برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی عنوان کرد: در برگزاری این جشنواره نهاد کتابخانه‌های عمومی، مؤسسه بین‌المللی، فرهنگی و هنری امام رضا(ع) و معاونت فرهنگی وزارت ارشاد با هم همکاری می‌کنند.

کرمی با بیان اینکه امسال جشنواره کتابخوانی رضوی در دو بخش فردی و گروهی برگزار می‌شود تصریح کرد:‌ در نهمین دوره از جشنواره کتابخوانی رضوی ۱۲ عدد عنوان کتاب به مخاطبانی در سه گروه سنی کودک و نوجوان، جوان و بزرگسالان معرفی شده است.

وی در مورد نحوه شرکت علاقمندان در جشنواره کتابخوانی رضوی گفت: مخاطبان و علاقمندان به فرهنگ کتاب و کتابخوانی می‌توانند با مراجعه به کتابخانه‌های عمومی استان گیلان و یا از طریق سایت جشنواره رضوی به صورت آن‌لاین و یا مکاتبه‌ای در این فستیوال فرهنگی شرکت کنند.

مدیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی استان گیلان مهلت شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی را تا ۲۸ خرداد اعلام کرد و گفت: شرکت در این جشنواره برای عموم آزاد است و با تمهیدات به عمل آمده توسط نهاد کتابخانه‌های عمومی همه می‌توانند به صورت رایگان در آن حضور پیدا کنند.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=1582

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: